Klasa B Dębica. Orły urwały punkty Jamnicy

Redakcja
Grzegorz Olkowski
Bardzo ciekawy mecz obejrzeli kibice w Bystrzycy. Tam miejscowa drużyna uległa Koronia Góra Ropczycka 1:0.

Dębica 1

– Mecz obfitował w wiele ciekawych sytuacji podbramkowych. My mieliśmy dwie poprzeczki i dwie sytuacje sam na sam. Rywal również mógł się pokusić o bramkę. Na szczęście nic nie strzelili i to my możemy się cieszyć z kompletu punktów – przekazuje Wiesław Szczepanek trener Korony Góra Ropczycka.

Duże emocje były również w Paszczynie. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w doliczonym czasie gry, a szczęśliwym zdobywcą bramki był Jakub Pyskaty.

– Szczęście nam dopisało ale szczęściu też trzeba pomóc – powiedział Paweł Jasek, trener Paszczyniaka.

WYNIKI: KS Bystrzyca – Korona Góra Ropczycka 0:1 (0:0) Kułak 73;

Paszczyniak Paszczyna – Piast Wolica Piaskowa 3:2 (2:1) Pyskaty 20, 90, Nowak 45-karny – Smoliński 23, Przydział 71;

Brzostowianka Brzostek – Borkovia Borek Wielki 1:0 (1:0) Andreasik 22;

LZS Mała – Kaskada II Kamionka 4:3 (1:0) dla gości: Świątek dwie, Świder;

Pauza Baszta Zawada.

Dębica 2

Piłkarze Orłów Ruda, którzy podejmowali drużynę Dulczy Wielkiej, mogli sprawić swoim kibicom nie lada niespodziankę. Po I połowie prowadzili z liderem 1:0. Ostatecznie jednak po celnym strzale Jarosława Wolaka zespoły podzieliły się punktami.

Remisem zakończyło się też spotkanie Hetmana z Dębem. Tym razem gospodarze gonili gości, którzy prowadzenie objęli już w 3 minucie. W sumie w Dąbrówce padło aż osiem bramek.

WYNIKI: Orły Borowa – Kamieniarz Golemki 2:1 (0:1) Gawiec 65, Smutek 78 – Marć-karny;

Skorpion Wylów - Góra Motyczna 1:2 (1:1) Pleban 25 – Bieszczad 20, 75;

Orły Ruda – Jamnica Dulcza Wielka 1:1 (1:0) Węglarz 20 - J. Wolak 60;

Hetman Dąbrówka Wisłocka - Dąb Żdżary 4:4 (1:3) Kuzara dwie, Noga, Kurek – Zając 3, Kułakowsi 10, Bieniasz 44, 49-karny.