Klasa B Jarosław. Unia Fredropol, Piast Nowosielce, Przedmieście Jarosław - najlepsi po rundzie jesiennej

arb, kostek, luks
Grzegorz Kostka
Unia Fredropol, Piast Nowosielce, Przedmieście Jarosław - najlepsi po rundzie jesiennej.

Grupa Jarosławska II

Przedmieście ograło Łazowiankę 3:2, choć miało znacznie więcej okazji na podwyższenie wyniku. Gospodarze strzelili gola w końcówce, jednak zabrakło czasu na wyrównanie. W Nienowicach kontrowersje. Miejscowi twierdzą, że mecz trwał 78 minut i nie podpisali pomeczowego protokołu. – Byliśmy słabsi, przegraliśmy, lecz arbiter zakończył przedwcześnie mecz, tłumacząc się, że nie zdąży na kolejny pojedynek – relacjonował jeden z piłkarzy Wiszni.

Łazowianka Łazy - Przedmieście Jarosław 2:3 (1:2) Krasula 24, Drinko 90-karny – Kublas 15, 35, Kowal 60;

Wisznia Nienowice – LKS Korzenica 1:3 (0:1) D. Łagoda 75 – P. Nawłoka 22, 53, Piesiak 64;

Iskra Zabłotce – Szkło Młyny 3:1 (0:1) Marek 60, P. Broda 70, M. Broda 75 – M. Trojnar 5;

Tęcza Wysocko – LKS Duńkowice 1:0 (1:0) Janiec 23;

Agro Chotyniec – Unia Zaleska Wola 1:0 – w 10. minucie arbiter zakończył mecz z powodu zdekompletowania drużyny gości, Ł. Stecyk 5;

Pauza Sanovia Michałówka.

Grupa Przemyska

To była ostatnia kolejka w rundzie jesiennej. Mistrzem na półmetku sezonu została Unia Fredropol, która jednak wczoraj przegrała. To jej druga porażka z rzędu. Miejsce w tabeli poprawiły Ujkowice i Bircza.

Grom Wyszatyce - Błyskawica Łuczyce 6:2 (3:1) Szczęsny 14, 78, Lis 19, 70, Dudek 21, M. Bąk 88 - J. Baran 45, T. Bednarz 77;

Cresovia Kalników - Unia Fredropol 2:0 (1:0) Kędzierski 38, 50;

Jawor Nehrybka - Wesoła Zadąbrowie 2:2 (0:2) Kowal 82, samobójcza 89 – Gancarz 14 gancarz, Teliszewski 40;

LKS Niziny - LKS AD-MOT Ujkowice 2:6 (1:3) A. Pelc, P. Jaroch - P. Stachura trzy, K. Stachura, Krucan, Biernat;

Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza 0:2.

Pauza Rada Orzechowce.

Grupa Przeworska

Piłkarze Piasta Nowosielce mimo, że do przerwy przegrywali w Niżatycach, zaksięgowali komplet punktów. Tym zwycięstwem przypieczętowali mistrzostwo jesieni. Na drugim miejscy zimę spędzi Wisełka, która po ciężkim meczu pokonała Sokoła Studzian. W derbowym meczu w Maćkówce górą gospodarze, którzy na wiosnę mogą włączyć się do walki o awans. W Pantalowicach miejscowa Lechia straciła pięć goli i komplet punktów. W Tryńczy zespoły podzieliły się punktami strzelając po jednym golu.

Wisełka Siennów - Sokół Studzian 1:0 (0:0) M. Dzierżyński 60;

Sobol Niżatyce - Piast Nowosielce 2:3 (2:1) Kałamarz, Kowal – Wołowiec dwie, Mach;

Lechia Pantalowice - Huragan Rozbórz Długi 1:5;

Wisłoczanka Tryńcza - KS Manasterz 1:1 (0:1) dla gospodarzy Sosnowy;

Błękitni Maćkówka - Żuraw Żurawiczki 3:1 (1:1) B. Głąb 22, 47, Granda 55 – samob 23.

Pauza Sokół Sietesz.

Drużyna Leicester City tuż po wygranej z Cardiff City udała się do Bangkoku na uroczystości pogrzebowe Vichaia Srivaddhanaprabhy