Klasa B Stalowa Wola. W grupie 3 Azalia Wola Zarczycka rozbiła ostatni w tabeli Majdan Łętowski aż 9:1 [WYNIKI, STRZELCY]

micz, karaZaktualizowano
W grupie 3 liderująca Azalia Wola Zarczycka rozbiła ostatni w tabeli Majdan Łętowski aż 9:1. Pierwsza bramka padła już w drugiej minucie.

Grupa 1

Nie było niespodzianek w niedzielnych spotkaniach. Zawodnicy z Ocic nie mieli problemów z pokonaniem Strażaka Przyszów na wyjeździe. Ambitnie w Trześni walczyła Tarnowska Wola, ale ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi o jednego gola. Lider z Żabna także nie zawiódł i pewnie pokonał zespół z Zakrzowa.

WYNIKI:
LZS Furmany – KS Cygany 0:2 (0:1)
Ordon, Rytwiński;

Strażak Przyszów – Koniczynka Ocice 1:3 (1:0) dla gości Mazur dwie, Kołodziej;

Płomień Trześń – LKS Tarnowska Wola 3:2 (2:1) dla gości Wdowiak 35, Nowak 60-karny;

LZS Żabno – Junior Zakrzów 4:2 (3:1) Gumoliński 10, Malinowski 35 i 41, Brymora 59 – Łukawski 9, Kopała 75;

Płomień Chmielów – Łęg Kopcie 1:2 (0:2) dla gospodarzy Niedziałek.

Pauza Iskra Sobów.

Grupa 2

Dwie pierwsze ekipy w tabeli - Wola Rzeczycka i Czarni Sójkowa - pewnie wygrały swoje mecze, pierwsza ograła Turbię 5:0 (po dwa trafienia na swoim koncie zapisali Temporale i Chamot), druga rozbiła ostatnią drużynę w klasyfikacji 7:1 (dwoma golami popisał się Sudoł). Stalowa Wola pokonała skromnie Orła Gliniankę po golu A. Paterka. Po pierwszej połowie meczu Jarugi Bieliniec z Jagiełłą Pilchów na tablicy widniał wynik 1:1. W drugiej części spotkania goście pokazali lepszą grę i wygrali 4:2. K. Grabowski ustrzelił hat-tricka.

WYNIKI:
Wola Rzeczycka - Turbia 5:0 (3:0)
K. Temporale 20, 58, M. Chamot 32, 77, Sioda 42;

Jaruga Bieliniec - Jagiełło Pilchów 2:4 (1:1) D. Trzuskot 10, Kostyra 48 - F. Grabowski, K. Grabowski trzy;

Orzeł Glinianka - Stalowa Wola 0:1 (0:0) A. Paterek 50;

Milenium Bieliny - Sójkowa 1:7 (1:3) G. Wójcik 17 - Kobylarz 10, Młynarski 23, Szewc 45, samobójcza 50, Sudoł 70, 88, T. Dul 80.

Mecz Kurzyna - Majdan Zbydniowski został przełożony na 23 czerwca, na godzinę 16:00.

Huragan Zdziechowice pauzował.

Grupa 3

Liderująca Azalia Wola Zarczycka rozbiła ostatni w tabeli Majdan Łętowski aż 9:1. Pierwsza bramka padła już w drugiej minucie. Hat-trickami popisali się Florek i Zagaja. Wszystkie pozostałe drużyny, które wygrały swoje mecze zrobiły to bez straty gola.

Wysokie zwycięstwo odniósł Orzeł Rudnik, który pokonał Jutrzenkę kopki aż 7:0. Po pierwszej połowie nikt nie obstawiał takiego wyniku, ponieważ goście prowadzili tylko 1:0. Gąsiorowski zaliczył hat-tricka. Jodła Przychojec ograła Tarnogórę po golu Daniela Kusego, Grabniak Hucisko wygrał z Łukową, strzelcem jedynej bramki był Jacek Partyka.

WYNIKI:
Tarnogóra - Jodła Przychojec 0:1 (0:1)
D. Kusy 19;

Grabniak Hucisko - Łukowa 1:0 (1:0) J. Partyka 20;

Jutrzenka Kopki - Orzeł Rudnik 0:7 (0:1) Gąsiorowski trzy, F. Niemczyk dwie, M. Szymonik, J. Pytlak;

Advit Łętownia - Polonia Przędzel 2:0 (1:0) P. Barabiak 25, P. Baran 65;

Azalia Wola Zarczycka - Majdan Łętowski 9:1 (5:0) dla gospodarzy strzelali Szczepański 2, Florek 8, 13, 76, Kida 31, M. Flis 36, Zagaja 68, 84, 89.

Mecz Orzeł Biedaczów - Wólczanka Wólka Grodziska został przełożony na 5 czerwca na godzinę 17:30.