Klasa B Stalowa Wola. Żabno dopisało do swojego dorobku kolejne 3 punkty

redZaktualizowano
Paweł Relikowski

Klasa B Stalowa Wola 1

Tym razem zespół lidera wygrał na wyjeździe z Furmanami i nad drugim zespołem w tabeli – Koniczynką Ocice ma już 7 punktów przewagi. Trochę niespodziewanie przegrał u siebie Płomień Trześń, który uległ drużynie KS Cygany 0:1. Iskra Sobów natomiast efektownie rozprawiła się z ostatnią drużyną tabeli Juniorem Zakrzów.

WYNIKI: Iskra Sobów – Junior Zakrzów 4:0;

Płomień Chmielów – Strażak Przyszów 1:1 (0:0) Gurdek 50 – Wolak 85;

LZS Furmany – LZS Żabno 2:3 (1:0) Salamon 43, Turbiarz 90+1 – Kusiński 61, Brymora 63 i 65-karny;

Płomień Trześń – KS Cygany 0:1 (0:1) K. Ordon 30;

LKS Tarnowska Wola – Łęg Kopcie 0:1.

Pauza Koniczynka Ocice.

Klasa B Stalowa Wola 2

Orzeł Glinianka rozprawił się z Pilchowem. Dobre spotkanie zaliczył M. Piwko - strzelec dwóch bramek.
Turbia rozgromiła lidera 5:1. Marzec i Tutak wpisywali się na listę strzelców po dwa razy. Bramkę zdobył też Iskra, który wszedł w 67. minucie.

Kibice oglądający spotkanie Woli Rzeczyckiej z Jarugą Bieliniec nie mogli narzekać na brak bramek. Te padały jednak tylko ze strony gospodarzy. Worek z golami rozwiązał w 20. minucie Stańkowski. Trzy bramki dołożył Kamil Temporale, strzelali też Granowicz, M. Chamot i Kuzior. Miejscowym ambicji nie brakowało, nie zadowalali się już i tak wysokim wynikiem. Ostatnie trafienie padło na 3. minuty przed końcem gry.

Pierwszą wygraną w sezonie zaliczył zespół z Bielin. Ograł on plasujący się pozycję wyżej Huragan Zdziechowice 2:1, po golach Kazaneckiego i Szydłowskiego.

WYNIKI: Orzeł Glinianka - Jagiełło Pilchów 3:0 (1:0) M. Piwko dwie, P. Porcja;

Wola Rzeczycka - Jaruga Bieliniec 7:0 (3:0) Stańkowski 20, K. Temporale 30, 45, 58, Granowicz 50, M. Chamot 80, P. Kuzior 87;

Milenium Bieliny - Huragan Zdziechowice 2:1 (1:1) W. Kazanecki 33, Sz. Szydłowski 68 - D. Kwapisz 25;

Czarni Sójkowa - Turbia 1:5 (1:1) D. Fila 40 - Marzec 7, 55, Tutak 67, 72, Iskra 88;

Mecz Stalowa Wola - Majdan Zbydniowski odbędzie się 01.05.

Kurzyna pauzuje.

WYNIKI: Start Lubenia – Płomyk Lutoryż 1:1 (0:1) D. Smolarz 50 – Budnik 18;

Orły Pstrągówka – Huragan Kozłówek 2:5 (1:1) Saletnik, Wójcik – K. Kuta 27, 50, A. Kuta 55, 64, samobójcza 85;

Grunwald Połomia – Novi Nosówka 0:2 (0:2) Patronik (karny), Porada;

Albatros Szufnarowa – Sokół Grodzisko 4:1 (4:1) Grabski dwie, Niewiarowski, Boruta - Róg;

Korona Dobrzechów – Grom Mogielnica 0:2 (0:2) Vatsyak 4, Kurc 30;

Grunwald II Rzeszów – Diament Pstrągowa 2:4 (1:3) Szymański, Otwinowski - Złotek dwie, Wiater, Jamróg.

Pauzował KS Godowa.

Klasa B Stalowa Wola 3

Niesamowicie zacięte spotkanie toczyło się pomiędzy Tanwią Harasiuki a Azalią Wola Zarczycka. W całym meczu padło aż 9 bramek. Trzy z nich dla gospodarzy zdobył Jakub Waliłko. To było jednak za mało na zmasowany atak gości - hat-tricka zaliczył Andrzej Sobota, dwa gole padły po strzałach M. Florka, jedno trafienie zaliczył też Kowalczyk.

Remisami zakończyło się dwa spotkania. Punktami podzieliły się Kłyż Tarnogóra i Orzeł Biedaczów oraz Wólczanka Wólka Grodziska i Łukowa (w drugim meczu dwa gole Marka Baja w ostatnich minutach podstawowego czasu gry).

WYNIKI: Majdan Łętowski - Advit Łętownia 1:2 (0:0) P. Klocek 75 - D. Partyka 50, D. Szczerbaty 73;

Wólczanka Wólka Grodziska - Łukowa 2:2 (0:0) Kozubek, Leja - Marek Baj, 85, 87;

Tanew Harasiuki - Azalia Wola Zarczycka 3:6 (2:3) Jakub Waliłko 7, 15, 61 - A. Sobota 12, 69, 86, Kowalczyk 31, M. Florek 35, 66;

Kłyż Tarnogóra - Orzeł Biedaczów 1:1 R. Smoła - Walawender 75;

Jodła Przychojec - Orzeł Rudnik 2:4 (2:2) K. Sarzyński 4, D. Kusy 18 - Gąsiorowski dwie, Sz. Maciaszek, A. Konior;

Polonia Przędzel - Grabniak Hucisko 1:3 (1:3) P. Juśko 5 - J. Partyka 10, 20, P. Partyka 25;