Klasa O, A, B Jarosław. Duet liderów okręgówki ostro postrzelał [ZDJĘCIA, WYNIKI, STRZELCY]

red
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) ograł Cresovię Krzeczowice strzelając dwa gole w pierwszej połowie. Grzegorz Kostka
Prowadzący duet w okręgówce ostro postrzelał, zdobywając w sumie czternaście bramek.

O Jarosław

MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 0:2 (0:1)

Bramki: samob-31, 0:2 Hojdak 72.

Radymno: Mikus – Karakuszka (15 Studziński), K. Luft, P. Luft, Cholewa – Michalewski (78 Suchy), Rożak (68 Herman), Lizak, Stysiał - Hamacher (73 Buczkowski), Sierżęga. Trener: Bogusław Sierżęga.

Lubaczów: Chekalov - Wójtowicz (Parciak), Bogacz, Kamień, Zając, Tasior (Kalita), Cisek, Polucha (Sikora), Basznianin, Hojdak (Ważny), Hawrylak (Hulak). Trener: Valerij Sokolenko.

Sędziował Płoskoń (Przeworsk).

Widzów: 100

Zespół z Lubaczowa wywiózł z Radymno komplet oczek. Pierwsza bramka padła po samobójczym trafieniu gospodarzy. Wynik meczu ustalił w drugiej połowie Hojdak.

POZOSTAŁE MECZE: **Gorzyce – Orły 3:3 (2:2)** Tołpa 5, Groch 11, Bober 78 – Bratkowski 23, Tokarz 44, Dudek 70;

Młodów - Ostrów 2:6 (1:2) Kwaśniak, Zygarlicki - T. Duda, P. Duda, Taratula dwie, Oronowicz dwie;

Morawsko - Czuwaj 3:2 Kacper Adamarek, Dylewski, M. Pajda - Pałys, Sanocki;

Leszno - Pawłosiów 1:2 (1:0) Stachniak 30 - Wańkowicz 70, Rychtyk 90+3;

Gniewczyna – Kańczuga 1:8 (1:4) Rajtak 28 - Ostrzywilk 8, Kielich 22, Znamieńczyków 33, 52, A. Gurak 43, Cichy 75, 85, Dziedzic 88;

Stubno – Święte 6:0 (1:0) Jaroch 11, 63, A. Styś 16, J. Styś 45, Ficek 29, Kopacz 86;

Skołoszów – Kaszyce 6:0 (3:0) Pilawa 15, 17, 45, Modny 60, Czerwiński 72, Wojtowicz 80.

Klasa A Jarosław

Promocję do klasy okręgowej Santos zagwarantował sobie już w minioną środę. W sobotę zagrał jednak jak na najlepszą drużynę przystało, zaliczając 25 zwycięstwo w sezonie. Na remis długo układał się mecz Delin Munina - LKS Manasterz. W końcówce, w zamieszaniu podbramkowym do siatki trafił Mateusz Poliszak i punkty zostały w Muninie. Węgierka do przerwy prowadziła z Wisznią, ale przez prawie całą drugą połowę musiała grać w dziesiątkę i ostatecznie zeszła z boiska pokonana. Coraz trudniejsza jest sytuacja ostatniej w tabeli Tęczy Jankowice.

WYNIKI: Piwoda - Surochów 6:2 (1:0) P. Pindak trzy, Krajewski dwie, Wysocki - W. Mazur dwie;

Munina - Manasterz 1:0 (0:0) Poliszak 86;

Nienowice - Węgierka 3:2 (0:1) Krochmal 50-karny, Majka 78, Ochenduszkiewicz 80 - Duda 32, Gilarski 84;

Młyny - Pełkinie 3:2 (2:0) Trojnar 12, 40-karny, Gawliszyn 90+2 - Gwóźdź 56, Pawełek 77;

Chłopice - Wietlin 3:2 (2:0) Prawecki 17, Łukasiewicz 19, Stasiła 82 - Bednarz dwie (obie z karnych);

Jankowice - Laszki 0:5 (0:1) Puzio 12, 76, Halwa 56, Bawoł 74, Szpunar 84;

Rokietnica - Kidałowice 2:2 (2:1) dla gospodarzy: Buksa, Karuś;

Tuchla - Przedmieście 1:5 (1:1) Hołota 15 - W. Litwin dwie, P. Środek (karny), Stępień, Zając.

Klasa A Lubaczów

Orkan Zapałów wygrał z wyżej notowaną Gwiazdą, choć do przerwy przegrywał 1:2, a na dodatek od 24. minuty grał w osłabieniu (czerwona kartka dla R. Stanisławczyka). W 14. minucie mecz został przerwany na pół godziny przez burzę. A to właśnie z powodu oberwania chmury, gradobicia i mocnego wiatru nie odbył się mecz w Starym Dzikowie. - Boisko gospodarzy zostało zalane, a szkód w okolicy jest bardzo dużo – poinformował na Facebooku klub KS Zdrój-Horyniec. W derbach gminy Lubaczów lider z Lisich Jam ograł Wólkę Krowicką 4:2 – hattrickiem w tym meczu popisał się Szymon Furgała.

WYNIKI: Zapałów – Wielkie Oczy 3:2 (1:2) Kozyra 34, Mucha 58, Kocaj 74 – Hołobud 12, Hawrylak 17;

Futory – Oleszyce 0:4 (0:2) Jabłoński 29, Kowal 33, 78, Kubaj 70;

Stary Dzików – Horyniec-Zdrój odwołany z powodu zalania boiska;

Cewków - Łukawiec 5:0 (2:0) Mrówka 20, 85, Witko 35, 67, 76;

Lisie Jamy - Wólka Krowicka 4:2 (1:0) Sz. Furgała 7, 53, 55, P. Szwed 58 - Piotr Hanus 85, 90;

Antoniki - Ruda Różaniecka 1:1 (0:1) Nieckarz 60 - Urbaniak 20;

Cieszanów - Krowica 3:2.

Pauza Płazów.

Klasa A Przemyśl

Gwiazda Maćkowice sensacyjne ograła Wiar Krówniki. Tym samym Wiar stracił pozycję lidera na rzecz Orła Torki. Zacięte spotkanie rozegrali Bizon Medyka i Fort Jaksmanice. Do przerwy było remisowo. W drugiej połowie sprawy w swoje ręce wziął Artur Ścigaj i trafiając dwa razy zapewnił Fortowi cenną wygraną. Dwoma bramkami popisali się również Baran z Orła Torki, Kuzioła reprezentujący barwy Cresovii Kalników oraz Krystian Ponieważ z LKS Nakło.

WYNIKI: Medyka - Jaksmanice 2:4 (2:2) P. Dańko 14, K. Serafin 35 - E. Dudek 10, W. Wojcieszek 42, Artur Ścigaj 54, 78;

Sośnica - Torki 2:7 P. Iwaneczko, B. Marcińczak - Chrobak, Świszcz, Wiśniowski, Tłumak, Gagat, Baran dwie;

Kosienice - Kalników 2:4 (1:1) Wojciech Kuzioła dwie - Mateusz Hajduk dwie, M. Kalawski, K. Kurek;

Hureczko - Nakło-Starzawa 1:4 (1:2) A. Kot - Krystian Ponieważ dwie, Wasiewicz, Wawrzkowicz;

Ujkowice - Żurawica 1:2 (1:1) P. Stachura - J. Owoc, M. Bąk;

Maćkowice - Krówniki 4:1 (1:0) K. Mazur, W. Kostecki, Damian „Messi” Dratwa, Wiskas - Ślimak;

Huwniki - Batycze 4:1 (2:0) dla gospodarzy: Stadnik dwie, Głowaty, Kielar;

Wyszatyce - Fredropol 1:9.

Pauza: Dubiecko.

Klasa A Przeworsk

Cenne zwycięstwo w Wierzbnej odnieśli Błękitni, którzy wszystkie cztery bramki zdobyli przed przerwą. Remisem zakończył się mecz dwóch czołowych drużyn, rozegrany w Siennowie. Z jednego punktu Błyskawicy ucieszyli się w Urzejowicach. Promyk pokonał Cresovię i do czterech oczek powiększył swoją przewagę nad Błyskawicą. Rozbórz pokonał Zorzę i teraz to drużyna z Jagiełły musi patrzeć na wyższe ligi.

WYNIKI: Urzejowice – Krzeczowice 2:0 (2:0) Mikuła, Kondracki;

Siennów – Rożniatów 2:2 (1:2) Zięba 36, 52 - Domka 53, M. Wilczek 42;

Jagiełła – Rozbórz 1:5 (1:3) Gardziel - Tarociński dwie, Stęchły, Dec, Kiper;

Wierzbna – Grzęska 2:4 (0:4) Maślanka, Buksa - Solarz dwie, Domka, Pysz;

Babice – Łopuszka 2:3 (2:2) Ł. Pawłowski, A. Pawłowski - Socha 3, Jędryka 8-karny, B. Dziedzic 47;

Gorliczyna – Nowosielce 3:1 (0:1) Kyciński 68, Mucha 80, Cząstka 85 - Lis 40;

Majdan – Cieszacin 1:1 (1:0) Lachowiec 40 - Hołub 50

Klasa B Jarosław

W Makowisku decydowały się losy awansu. Gospodarze w ostatnich minutach mieli rzut karny, ale go nie wykorzystali, co sprawiło, że mecz zakończył się remisem a ten wynik awans dał Łowcom. Osiem bramek padło w pojedynku Łaz z Rudołowicami, góra byli goście.

WYNIKI: Michałówka – Dobkowice 2:3 (0:1) Solarczyk 69, Jarmuła 80 – Rokicki 26, Wota 55, Hołyszko 66;

Łazy – Rudołowice 3:5 dla gospodarzy: Krasula, Lechociński, Bosak;

Wysock – Cetula 3:0;

Makowisko – Łowce 1:1 (1:0) Nienajadło 3 - Sowiń 47.

Klasa B Lubaczów

Do Zalewu,który awans zapewnił sobie wcześniej, dołączyła Korzenica, która punkty dobyła bez gry, bo rywale z Zabiałej na mecz nie przyjechali. Miękisz zdobył Pięc goli i zgarnął trzy punkty. Podobnie jak Wola Wielka i Basznia Dolna.

WYNIKI: Zalesie - Wola Wielka 0:4 (0:1) Durkiewicz 1, Banaś 52, Czerwonka 55, Gałka 85;

Korzenica – Zabiała 3:0 vo;

Miękisz Nowy – Opaka 5:1;

Oleszyce - Basznia Dolna 1:2 (0:1) dla gości: Ważny 17, Walczyk 74;

Klasa B Przemyśl

Lider w ostatnim swoim meczu nie pozostawił złudzeń kto był najlepszy. Wygrał po raz osiemnasty. Leśnik w Walawie zdobył sześć bramek, a Rada w Bolestraszycach dwie. Artamax zwycięstwo w Nizinach zapewnił sobie w ostatniej minucie.

WYNIKI: Niziny – Pikulice 1:2 (0:0) Musz 85 – Owsiany 61, 90;

Walawa – Bircza 3:6;

Trójczyce – Zabłotce 3:1;

Bolestraszyce – Orzechowce 0:2

Klasa B Przeworsk

Po zwycięstwie w Jodłówce, Żuraw może świętować powrót w szeregi Klasy A. Wysokiej porażki na własnym boisku doznał Wisłok, który uległ aż pięcioma bramkami Błękitnym. Osiem bramek padło w Mirocinie z czego pięć strzelili gośpodarze.

WYNIKI: Niżatyce – Kisielów 2:0 (0:0) Michno P. Cygan;

Jodłówka – Żurawiczki 1:3 (0:3) dla gości: Majkutowski trzy;

Mirocin – Manasterz 5:3;

Hawłowice - Wola Buchowska 2:2;

Rozbórz Długi – Tryńcza 0:0;

Świętoniowa – Maćkówka 0:5 (0:1) A. Ratowski 20, Drozd 50, 61, S. Ratowski 75, Granda 89.