Klasa O, A, B Jarosław. Wyniki, relacje, zdjęcia. Czternaście bramek Huraganu Rozbórz Długi [ZDJĘCIA]

dop, kostek, mtr
Promyk Urzejowice (kolorowe stroje) pewnie ograł rywali z Babic.
Promyk Urzejowice (kolorowe stroje) pewnie ograł rywali z Babic. Grzegorz Kostka
W grupie przeworskiej B Klasy, Huragan Rozbórz Długi zdobył aż czternaście goli.

Klasa O Jarosław

LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 2:0 (2:0)

Bramki: Modny 9, Pilawa 29.

Skołoszów: D. Buczkowski – Franków (84 P. Wojtowicz), Pacuła, Czerwiński, Szczepański (62 K. Buczkowski) - Kiełbowicz, Kubas żż cz[82], D. Wojtowicz , J. Broda (71 P. Broda) – Pilawa (53 Banaś), Modny ż. Trener: Łukasz Laska.

Morawsko: Mroczka (50 Jagoda) – Stokłosa (84 Sawa), Ł. Pajda, Kuźniar cz [70-niesportowe zachowanie], Niemczak - Szuflita, Draus – Mazur (46 Pindak), Pilch ż, Dylewski – M. Pajda. Trener: Jarosław Kos.

Sędziował: Szczepański (Przeworsk). Widzów: 150.

Gospodarze sprawę trzech punktów załatwili w pierwszej połowie, strzelając dwa gole. Goście odpowiedzieli strzałem Dylewskiego w poprzeczkę. W drugiej połowie mecz się zaostrzył i obie drużyny mecz skończyły w dziesiątkę.

POZOSTAŁE MECZE:

Lubaczów – Grochowce 3:0 (2:0) Sęga 25, Hojdak 35, Ł. Kamień 61;

Pawłosiów – Ostrów 2:4 (1:1) Krysa 30, Rychtyk 90 – Duda 44, 82, Prawecki 54, Trelka 57;

Stubno – Leszno 1:2 (1:2) Gawron 10 – Maik 3, Głuszko 35;

Radymno – Młodów 6:0 (4:0) Lizak 25, 40, 89, Stysiał 32, 47, Suchy 80;

Zarzecze – Gniewczyna 1:3 (1:1) Szmuc 5 – Jagiełła 9, 46, K. Niemiec 65, Nowym trenerem Huragnu został Łukasz Gurak;

Narol – Czuwaj 0:5 (0:3) Świst 7, 70, Furtyk 16, 43, Pałys 65;

Święte – Orły 3:4 (1:1) Mucha 33, 74-karny, Kobrzyński 78 – Bartkowski 24, 49, 84, Tokarz 90+2;

Kaszyce – Kańczuga 0:1 (0:0) Ostrzywilk 67;

Szówsko – Gorzyce 1:0 (0:0) Brud 67.

Klasa A Jarosław

Pewną wygraną na swoje konto dopisali piłkarze Hetmana Laszki, którzy wygrali z Manasterzem 4:1. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Czerwiński, a po jednej dołożyli Halwa i Szpunar. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Kiwior. Pewne wygrane zaliczyły też ekipy Piwody, Błękitnych Pełkinie oraz Surochowa i Kidałowic.

Laszki - Manasterz 4:1 (2:0) Halwa 15, Czerwiński 27,80, Szpunar 90 – Kiwior 66;

Tuchla – Kidałowice 1:4 dla gości: Bichajło, Rogowski, Fedor,Winiarski;

Pełkinie – Węgierka 6:1 (2:0) Gliniany trzy, Barczyński, Pawełek, Żelazny - Foremny;

Wietlin - Przedm. Jarosław 2:0 (1:0) Bednarz Dawid 24, Bednarz Kamil 48;

Surochów – Munina 3:0 Surmiak 52, Wielis 76, Długoń 90;

Piwoda – Nienowice 6:0;

Chłopice – Rokietnica 3:2 Kalemba, Malinowski, Łukasiewicz – Skop, Pelc;

Jankowice – Młyny 6:4 Kowalski dwie, Zielonka dwie, Jakubik 51, Skowron 84 – Trojnar dwie, Bachmat 77, Kędzierski 90.

Klasa A Lubaczów

Zdrój Horyniec nie miał żadnych litości dla Leśnika Płazów, ogrywając go 8:0 – cztery gole w tym meczu zdobył Paweł Małecki. Wysoko w Wólce Krowickiej wygrała Gwiazda.

Oleszyce – Krowica 3:2 (1:1) Jabłoński, Buksak, Hycza – Terech, samobójcza;

Wólka Krowicka – Wielkie Oczy 0:7 (0:2) Pi. Hawrylak trzy, Kuchta, Kaczmar, Dewojno, Pa. Hawrylak;

Horyniec – Płazów 8:0 Szymeczko dwie, Małecki cztery, Nowakowicz, Kazik; Łukawiec – Zapałów 2:1;

Cewków – Cieszanów 6:1 dla gospodarzy: Czarny, Witko, Żyła, Maciejak-karny, Mrówka, Sołtys;

Stary Dzików – Ruda Różaniecka 2:5 (1:0) dla gospodarzy: Ozimek, Osetek;

Awansem z 14 kolejki: Futory – Antoniki 3:0 (2:0) Kudyba, D. Żrałka, D. Czerski;

Mecz Lisie Jamy – Futory został przełożony na 15 listopada.

Klasa A Przemyśl

Sporo emocji dostarczył pojedynek Medyki z Kosienicami, który zakończył się remisem 3:3. Gospodarze prowadzili do przerwy dwoma bramkami, ale nie zdołali dowieźć korzystnego wyniku do końca i ostatecznie musieli zadowolić się jednym punktem. Pewną wygraną za to zaliczyły Jaksmanice, które wygrały 4:1 z Sośnicą i było to już ich piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Batycze – Fredropol 2:3;

Krówniki – Dubiecko 2:1 Czekański 30, Szkulski 38 – Bielec;

Maćkowice – Huwniki 3:1 (3:0) Błoński 6, Dratwa 29, Zagulak 43 – Frąckiewicz 62;

Medyka - Kosienice 3:3 (3:1) Kucab 10, Cwynar 28, Adamski 44 – Hapon 26, Nycz 47, Kuzioła 60;

Jaksmanice - Sośnica 4:1 (3:0) Urban 1, Domaradzki Karol 14, Furman 36, Domaradzki Bartłomiej 85 – Klaczkowski 66;

Nakło - Wyszatyce 3:1 (1:0) dla gospodarzy: Jurkiewicz dwie, Kędziora;

Hureczko – Ujkowice 2:1 Krajewski, Danielak – Stachura;

Żurawica – Torki 1:2 (0:0) Dmitrzyk – Baran, Gierczak.

Klasa A Przeworsk

Promyk cztery gole zdobył już w pierwszej połowie, pierwsze zwycięstwo odniosła Zorza. Cresovia mimo nie złej gry przegrała z Błyskawicą. Lider zaaplikował sześć bramek Piastowi na jego boisku.

Jagiełła - Majdan Sieniawski 1:0 (0:0) T. Florek 73;

Urzejowice – Babice 5:0 (4:0) Kondracki 10, Drabik 15, 20, Stadnik 40, Dzimira 55;

Klasa O, A, B Jarosław. Wyniki, relacje, zdjęcia. Czternaści...

Siennów – Wierzbna 7:2 (4:1) dla gospodarzy: G. Kuras trzy, Boratyn dwie, Sirko, Garbarz;

Nowosielce - Łopuszka Wielka 0:6 (0:1) M. Futoma cztery, Bawor, B. Dziedzic;

Cieszacin Wielki – Grzęska 1:2 (1:1) Jeżowski – Pieniążek, B. Kotliński;

Rozbórz – Gorliczyna 1:5 (0:2) Głąb – Nykanowicz,dwie, Kyciński trzy;

Krzeczowice – Rożniatów 0:2 (0:1) M. Wilczek 25, 47.

Klasa B Jarosław

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie wywalczyli Błękitni Rudołowice, którzy pokonali 1:0 Dąb Cetulę po trafieniu z rzutu karnego Damiana Biegusa. Cztery bramki swojemu przeciwnikowi zaaplikowała Tęcza Wysock, a hat-trickiem popisał się Marek Janiec. Blisko sprawienia niespodzianki były Łazy, ale nie dali rady obronić prowadzenia z pierwszej połowy w starciu z Koniaczowem. W pojedynku lidera z wiceliderem górą Dąb Dobkowice, który wygrał 4:2 z Łęgiem Łowce

Michałówka – Makowisko 0:0;

Wysock – Duńkowice 4:0 (3:0) Białowąs 1, Janiec 16,27,64;

Łazy – Koniaczów 2:3 (1:0) Fedyk 7, Krasula 90 – Drak dwie, Zagrodnik;

Rudołowice - Cetula 1:0 (0:0) Biegus 88;

Dobkowice - Łowce 4:2 (2:1) Bąk 3, Wota 28, Lis 47 Lonc 52 – Słowiński 45, 52.

Klasa B Lubaczów

Zacięty mecz oglądali kibice w Woli Wielkiej, gdzie miejscowy Tanew mierzył się z Huraganem Basznia Dolna. Do przerwy był remis 2:2, więc można było się spodziewać niemniej zaciętych kolejnych 45 minut. Tak też się stało i po fenomenalnej końcówce i bramce Rafała Niedużaka w 89 minucie, gospodarze mogli cieszyć się z wygranej. Popis strzelecki urządzili sobie też zawodnicy ze Starego Lublińca, którzy wbili aż pięć bramek Miękiszowi Nowemu i wygrali 5:2.

Miękisz Nowy - Stary Lubliniec 2:5 (2:1) dla gości: Szyryło trzy, Pata, Kryń;

Korzenica – Mołodycz 2:1 (2:1);

Wola Wielka - Basznia D. 4:3 (2:2) Głaz 9, Niedużak 27, 89, Putkowski 87 – Metelski 15, Tokarz 30, Ważny 50;

Zabiała-Stare Sioło - Opaka 1:4 (0:2) Dobosz – Wojciechowski dwie, Łuczak dwie;

Zalesie - Legia Oleszyce (wt. 17).

Klasa B Przemyśl

Piłkarze z Trójczyc pewnie pokonali Niziny i wykorzystując wpadkę Zadąbrowia z Olszanami, zostali samodzielnym liderem rozgrywek.

Zadąbrowie – Olszany 2:3 (1:1) Dybisz 21, Kapuściński 65, - samob 35, Szacki 70, Fajran 80;

Bolestraszyce – Walawa 4:1;

Trójczyce – Niziny 4:0 (2:0) Rogusq 10, Sierant 43, Kasprzyk 63, Majcher 67;

Bircza – Nehrybka 3:1;

Zabłotce – Orzechowce 2:3.

Pauza Pikulice.

Klasa B Przeworsk

Piłkarze z Rozborza Długiego niemieli litości dla rywala z Jodłówki zdobywając aż czternaście goli. Prowadzący duet zgodnie wygrał swoje mecze.

Wola Buchowska – Tryńcza 2:1 Czeszyk, Wójcik - Nowak;

Rozbórz Długi – Jodłówka 14:0;

Hawłowice – Świętoniowa 5:1 dla gości Lasek (karny);

Mirocin – Niżatyce 3:5;

Żurawiczki – Kisielów 1:2 (0:0) Bieniasz 90 - Syk, Podgorski;

Manasterz – Maćkówka 2:1 (1:1) Kubacki 20, 77 – Drapała 45.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani