Klasa O, A, B Rzeszów. Sprawdź wyniki, strzelców goli

luci,mj,mawa,kara,mtr,CK
Trzebownisko przegrało u siebie z Borkiem Starym 0:6
Trzebownisko przegrało u siebie z Borkiem Starym 0:6 K. Łokaj
Przedstawiamy wyniki meczów piłkarskich, a także strzelców goli z klas O, A i B podokręgu Rzeszów.

KLASA O Rzeszów

Ciasno zrobiło się w na szczycie tabeli. Pauzę Jedności wykorzystały, aż trzy zespoły i wspólnie dzielą pozycję lidera tabeli. Najbardziej rozstrzelali się w tej kolejce gracze Stal II Rzeszów i Włókniarza Rakszawa, hat-trickami popisali się Dariusz Jarecki, Jakub Lorek i Rafał Szczepański. Z pierwszej wygranej w sezonie cieszyli się gracze z Czudca.

Stal II Rzeszów - Start Brzóza Stadnicka 7:1 (1:0)
Bramki: Jarecki 30, 52, 74, Lorek 60, 84, 90, Makarski 85 - Ziemiński 77.

Stal II: Skrzyński - Marczuk (82 Wójtowicz), Sławek, Kołodziej, Cużytek, Suknarowski (70 Makarski), Mustafaev, Tomczyk (60 Kabaciński), Kula (80 Stulin), Jarecki (75 Skoczylas), Lorek. Trener Karol Wójcik.

Start: Cisek - Sołek, Piwiński (60 Kosior), Pelc, Ziemiński, Leja (76 W. Naróg), Zdanowicz (80 Fus), Piekło, B. Naróg, Lerenc, Iwanowskij. Trener Artur Szeliga.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Zaczernie - Sonina 1:3 (1:1)

Walicki 23 - J. Baran 39, 56, Słonina 68;

Przybyszówka - Malawa 2:0 (1:0)
Wojtanowski 13, Sokal 88-głową;

Rakszawa - Wólka Niedźwiedzka 7:2 (3:0)
Szczepański 18-głową, 42, 66, Wilusz 38, Bursztyka 57, Gorzelany 63, Lorenc 90 - Szylar 59-karny, Szwaja 74;

Stobierna - Łańcut 0:4 (0:1)
Walat 25, 65-karny, Drob 57, Bieniasz 85;

Bratkowice - Czudec 0:2 (0:1)
Szypuła 30, Margański 69; Sierżęga w pierwszej połowie niewykorzystał karnego, bramkarz obronił;

Klasa A1 Rzeszów

Albatros w drugiej części prowadził z Iskrą 2:1, ale końcówka należała do zawodników ze Zgłobnia. W Trzebownisku zaskakująco wysoko wygrał Start. Heiro w krótkim odstępie czasu strzeliło 3 gole i uporało się z Łukawcem. Drużynie Wisłoka w pokonaniu Gromu nie przeszkodził fakt, że kilkadziesiąt minut musiała grać w osłabieniu.

Głowacz 50, Dmitriiev 55, Skalski 61 - Cieśla 12-sam;

Zimowit/Korona II Rzeszów - Nowa Wieś 1:2 (1:1)
Bąk 38 - Czyrek 10, 81;

Szufnarowa - Zgłobień 2:5 (0:1)
Góra 47, Boruta 49 - Bazylak 65, 90+2, Ostrowski 31, Wójcik 74-karny, Pietrucha 90+4;

Klasa A2 Rzeszów

Styrobud Trzeboś podzielił się punktami z Pogórzem Bachórz, podobnie Arka Albigowa z Iskrą Jawornik Polski. Dynovia Dynów nie była gościnna dla Grodziszczanki Grodzisko Dolne i rozbiła ją 5:0. Szarotka Rogóżno i Astra Medynia Głogowska zaliczyły udane spotkania (wygrały po 3:0).

Klasa A3 Rzeszów

Niełatwą przeprawą w Wadowicach Górnych miał lider z Kolbuszowej. Kolejny mecz, w słabym stylu, przegrało Tempo Cmolas.

Wierzchowiny - Pień 3:1;

Breń Osuchowski - Jaślany 2:1 (1:0)

Lasota, Błach – M. Głaz;

Wadowice Górne - Kolbuszowianka 2:3 (2:1)
Osora, 32, Bzduła 44 – K. Czachor 38, Ł. Żuchowski 67, G. Wróblewski 88;

Ostrowy Baranowskie - Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:4 (1:3)

Siedlanka - Chrząstów 2:2 (2:1)
A. Rajpold 25-karny, 31 – Lasek 18-karny, Turkot 67.

Pauza: Hucina.

Klasa B1 Rzeszów

LKS Jasionka wykorzystała pauzę Świlczanki oraz porażkę Wysokiej Głogowskiej w derbach gminy z Noverrą i samodzielnie rozsiadła się w fotelu lidera. W innych derbach gminy Głogów Hucisko pokonało Rudzika. Pierwsze w sezonie zwycięstwo odniosła Biała wygrywając 2:1 z czerwoną latarnią RKS-em Rzeszów.

WYNIKI:
Rudna Mała - Hucisko 0:1 (0:1)
Selwa 44;

Jasionka - Dąbrowa 4:0 (0:0)
Mateja 61, 67, Starzec 71, Garlak 77;

Wysoka Głog. – Noverra Głogów Młp. 1:2 (0:1)
Kida 70 - Tereszczenko 15, Sondej 60;

Mrowla - Junak Rzeszów 1:0 (0:0)
Kubicz 49;

Staroniwa Rzeszów – Zaczernie II 4:0 (2:0)
J. Baran 20, Kidacki 35, Łukaszczuk 55, Potok 75;

RKS Rzeszów - Biała 1:2 (0:1)
Pleśniak 53 - W. Stokłosa 16, Kamieniarz 90+3; w 90 minucie goście nie strzelili karnego;

Pauza Świlcza.

Klasa B2 Rzeszów

Herman wygrał piąty kolejny mecz, tym razem w Grodzisku. Rezerwowa drużyna Grunwaldu Budziwój, choć prowadziła w Dobrzechowie 2:0, zeszła z boiska pokonana. Hat-trickiem popisał się zawodnik Grunwaldu Połomia Jakub Rykała.

WYNIKI:
Grodzisko - Hermanowa 2:3 (1:1)

Paluch 25-karny, 85-karny - Gwazdacz 35, 55, Kuśnierz 75-karny;

Wysoka Strzyżowska - Godowa przerwany w doliczonym czasie gry przy stanie 4:4 (2:1)
Błażejowski dwie, Wilk, Król - Baran, Opoń, Marecki, Gorczyca;

Kozłówek - Lutoryż 2:1 (1:0)
Kuta 3, Perłowski 70 - Bosek 47;

Pstrągówka - Połomia 0:3 (0:2)
Rykała 33, 40, 50;

Dobrzechów - Budziwój 4:2 (0:1)
Wójcik, Świstak, Mazur, Kalisztan (karny) - Borowiec, Bartnicki.

Pauza: Lubenia.

Klasa B3 Rzeszów

Fiszman Orzeł Wysoka pewnie ograł rezerwy Stali w derbach gminy Łańcut. Nowym liderem została Galicja Chmielnik, która ograła ekipę z Krzemienicy.

D. Bartkiewicz dwie, sam.

Klasa B3 Rzeszów. W derbach Pogórza Dynowskiego Polonia Hyżne bezbramkowo zremisowała z Orłem Harta.

Klasa B3 Rzeszów. W derbach Pogórza Dynowskiego Polonia Hyżn...

Klasa B4 Rzeszów

Historyczne zwycięstwo odniosła Terliczka, która pokonała Głuchowiankę. Cztery gole dla Łąki zdobył Michał Bąba.

Klasa B5 Rzeszów

Hetman idzie przez rozgrywki jak burza, a w szóstym meczu stracił dopiero czwartego gola. Popisała się też Jamnica, która w Rzędzianowicach strzelił 9 bramek. Cztery bramki zdobył Jarosław Wolaka, hattricka - Michał Giża. Jeden z bramkarzy Damian Skrzyniarz zapisał na koncie asystę, zaś drugi - Tadeusz Wolak – obronionego karnego. Było tez pudło rundy - Sebastiana Siembaba z 2 metrów nie trafił do pustej bramki.

Rzędzianowice - Dulcza Wielka 2:9
Paterak, Miłosz – Wolak cztery, M. Giża trzy, K. Giża, Siembab;

Janowiec - Żarówka 2:3 (0:1)
Skowron (karny), Mrozowski – Bednarz dwie, Kowal;

Łączki Brzeskie - Dąbrówka Wisłocka 1:3 (1:3)
Solon 31 – Świąder 35-karny, Giermata 38, Szydło 45;

Trzciana - Dulcza Mała 0:1 (0:0)
Pawełczak;

Zgórsko – Górki 0:4 (0:4)
Rusek dwie, Pezda dwie;

Gliny Małe - Kawęczyn 0:5 (0:3)
Żymiński dwie, Jabłoński, Siudak (karny), Jaworski (karny).

Klasa B6 Rzeszów

LKS Dębiaki pewnie zwyciężył z Jutrzenką Ławnica. D. Kowal popisał się dwiema bramkami. Dwa trafienia zaliczył też Andrzej Szewc, którego Skorpion Wylów pokonał Czarnych Trześń 3:2.

Wylów - Trześń 3:2 (2:1)
Andrzej Szewc dwie, D. Jurek - P. Piękoś, K. Pietras;

Dębiaki - Ławnica 3:0 (0:0)
J. Naprawa, D. Kowal dwie;

Wola Chorzelowska II - Orłów 4:2;

Mecz Grochowe - Krzemienica został przełożony na 24 października.

Pauza: Goleszów.

Klasa B7 Rzeszów

Niebywałym wyczynem popisał się Karol Chudzik z Przyłęku, który zdobył w starciu z Werynią aż pięć goli. Niewiele brakowało by bez punktów z Widełki wrócił lider z Dzikowca.

Dobrynin - Trzęsówka 3:3 (1:2)