Klasa O, A i B Jarosław [15-16 września]

pmarkocki
Piłkarze Czuwaju Przemyśl (żółte koszulki) wreszcie odnieśli zwycięstwo.
Piłkarze Czuwaju Przemyśl (żółte koszulki) wreszcie odnieśli zwycięstwo. Łukasz Solski
Sprawdź wyniki, strzelców i relacje z meczów klasa O, A i B okręgu Jarosław.

Klasa O

Po sześciu remisach z rzędu oraz przegranej na własnym boisku popularne "Harcerzyki" odniosły wreszcie zwycięstwo, ale wciąż są na dole tabeli. O wygranej nadal marzy jego rywal z Lubaczowa. Start Pruchnik miał szanse awansować na pierwsze miejsce, ale nieznacznie przegrał u siebie z liderem z Wólki Pełkińskiej.

CZUWAJ PRZEMYŚL - POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 2-1 (1-0)
BRAMKI: Sanocki (23), Niedziela (81) - Kuziemski (46)

CZUWAJ: Sochacki - Muszak, Seryło, Guerer, K. Małecki - Trawka, Harłacz, Antosyk (87. Geroń), Kocaj (59. Górecki) - Przytuła, Sanocki (70. Niedziela).
POGOŃ-SOKÓŁ: Łakomy - A. Hass, Wójtowicz, Załuski, Kuziemski - Żuk, Polucha (46. Roman), P. Małecki, Hojdak (46. Grudowski) - Taratuła, Mazur (86. Kinach).
SĘDZIOWALI: Adam Włoch oraz Mariusz Surmiak i Witold Korzeń (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Przytuła, Niedziela - Polucha, Mazur. WIDZÓW 150.

Bardzo udany okazał się powrót młodzieżowca Macieja Sanockiego, grającego ostatnio w Pogoni Małkowice, do macierzystego klubu. Był jednym z jaśniejszych punktów Czuwaju, zdobył prowadzenie oraz walnie przyczynił się do pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Do przerwy mógł wyrównać Ihor Taratuła.

Co nie udało się jemu, wyszło na początku drugiej odsłony Michałowi Kuziemskiemu. Po wyrównaniu goście cofnęli się do głębokiej obrony i próbowali kontrować. W 75. min przemyślanie mogli ponownie wyjść na prowadzenie, lecz Mateusz Trawka nie wykorzystał rzutu karnego. Zrehabilitował się kilka minut później dogrywając idealnie piłkę swemu imiennikowi Niedzieli, który zdobył zwycięskiego gola.
MKS RADYMNO - HETMAN LASZKI 4-2 (3-0)
BRAMKI: Olech 2 (2-wolny, 35), Wolański 2 (29, 90+1) - Rachwalski (73), Michajło (84).

RADYMNO: Motyka - Majchrowicz, Kolanek, Majewski, P. Rożak - Sobiecki (73. Huk), Mielniczek, Spławiński (46. Podgórski; 83. Petynia), Olech - Wolański, Chlastawa.
HETMAN: Romanow - P. Kuta, A. Kuta, Zaprutkiewicz, Broda - M. Czerwiński, Mazur, Rachwalski, Michajło - P. Czerwiński, B. Kuta (56. Kiper).
SĘDZIOWALI: Paweł Paryniak oraz Krzysztof Antoniów i Czesław Furgała (Lubaczów).ŻÓŁTE KARTKI: P. Rożak, Kolanek, Majchrowicz. WIDZÓW 200.

Grający dotąd w kratkę zespół znad Rady wygrał drugi mecz, pokonując sąsiada z tabeli, dzięki czemu wyprzedza go teraz o jedno "oczko". Po widowiskowej bramce Grzegorza Olecha z ok. 25 metrów, gospodarze dołożyli jeszcze dwie i byli już pewni zwycięstwa. Aż trzy świetne okazje w zmarnował wprowadzony po przerwie Przemysław Podgórski. Rozluźnienie miejscowych częściowo wykorzystali goście, strzelając dwa gole, ale już w doliczonym czasie Przemysław Wolański pozbawił ich złudzeń.

MKS KAŃCZUGA - POLONIA II PRZEMYŚL 3-1 (1-1)
BRAMKI: Olcha 2 (44, 90+2-głową), Bochnak (61) - Łoś (15).

KANCZUGA: Skop - Kłos, Gaweł, Zawadzki, Borcz (65. Kubicki,. 80. Kulas) - Ziętek (70. Toczek), Podstolak (75. Cieleń), Zając, Bochnak (84. Syk) - Grzebyk, Olcha.
POLONIA II: Lorenowicz - Andruszewski, Wojdyło, Zwoliński (82. Kruk), Kurylek - Berezowski, Delikat, Łoś, Żyga - Sobol (46. Wiśniewski), Kazek (65, Kos).
SĘDZIOWALI: Mariusz Litwin oraz Marek Jackowski i P. Kuśnierz (Jarosław) ŻÓŁTA KARTKA Ziętek WIDZÓW 150.

Gospodarze rozpoczęli mecz od błędu w obronie i straty bramki. Po straconym golu miejscowi rzucili się do ataku, ale dopiero w samej końcówce pierwszej połowy Olcha pięknym uderzeniem z szesnastu metrów doprowadził do wyrównania. Po przerwie na boisku dominowała Kańczuga, a efektem przewagi były dwie kolejne zdobyte bramki.
HURAGAN GNIEWCZYNA - POGÓRZE ROKIETNICA 1-2 (0-0)
BRAMKI: Mirek (50-karny) - Hołub (57-karny), W. Pilawa (88).

HURAGAN: Śmiglarski - Łuczyk, ł. Gurak, Ł. Wojtas (65. M. Gurak), H. Słysz (46. Niemiec) - Piróg (79. Kulpa), T. Wojtas, J. Słysz, Jagieła - Rachfał, Mirek.
POGÓRZE: Lasek - Wilk, Walczak, Bichajło, Barnak - Skupień, R. Olcha, P. Pilawa, W. Pilawa - Hołub, Kuzioła (79. Pisarski).
SĘDZIOWALI: Leszek Kogut oraz Marcin Kogut i Sebastian Rozenbajger (Przemyśl) ŻÓŁTE KARTKI: Łuczyk, Ł. Gurak, Jagieła, Rachfał, Mirek - Skupień, R. Olcha. CZERWONE KARTKI: T. Wojtas (17,. za pchnięcie przeciwnika) - R. Olcha (83. za ubliżanie przeciwnikowi) WIDZÓW 300.

Gospodarze, mimo, że od 17. minuty radzić sobie musieli w dziesiątkę byli bliscy zdobycia choćby jednego punktu. Oni też pierwsi zdobyli bramkę, lecz z prowadzenia cieszyli się zaledwie siedem minut. Gol, który przesądził o porażce miejscowych padł w samej końcówce spotkania. Huragan mógł doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafił w doliczonym czasie wykorzystać stworzonych sobie sytuacji. kostek

KS WIĄZOWNICA - LKS MIĘKISZ NOWY 2-1 (2-1)
BRAMKI: M. Kubas (17), Rygowski (26) - samobójcza (18).

KS: Goryl - Syty, Czopik, Pruchnicki, M. Kubas - G. Kubas (75. Brzyski), Rygowski (80. Kardynał), Wota, Słomiany - Danielak, Szuba (70. Babiarz).
LKS: Przybyszek - K. Luft, P. Luft, Piesiak, Korzec - D. Trojnar, P. Trojnar, M. Trojnar, Kogut - Kamień, Kisielewicz.
SĘDZIOWALI: Grzegorz Piestrak oraz Piotr Grodecki i Paweł Rabka (Przemyśl). ŻÓŁTE KARTKI: G. Kubas, M. Kubas - Piesiak, D. Trojnar, M. Trojnar. WIDZÓW 100.

Gospodarze już w 1. minucie mogli objąć prowadzenie, jednak Szuba główkował wprost w Przybyszka. W 17. minucie Mateusz Kubas indywidualną akcją wyprowadził Wiązownicę na prowadzenie, które trwało tylko minutę, gdyż goście zdobyli bramkę po wrzutce Pawła Trojnara i samobójczym trafieniu jednego z obrońców. Sześć minut później wynik ustalił Mateusz Kubas, który wykorzystał błąd bramkarza. Wyrównać mógł po przerwie dwukrotnie Dariusz Trojnar będąc w doskonałych sytuacjach, lecz raz uderzył nad poprzeczką, a raz wprost w Goryla.
START PRUCHNIK - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0-1 (0-1)
BRAMKA Duży (2).

START: Świst - K. Mikłasz, Marcin Mikłasz, Piórkowski, Gilarski - Maciej Mikłasz (70. Pęcak), Kubas, Czura, Smalec - Tuleja (52. Kiszka), Wojtowicz.
WÓLCZANKA: Groch - Ilasz, Drozd, Wawro, Laska (74. Kulpa) - Paweł Szczepański (55. Piotr Szczepański), Pietluch, Bojarski, Birek (45. Fleszar) - Duży, Padiasek.
SĘDZIOWALI: Karol Zielski oraz Roman Karpowicz i Łukasz Olech (Przemyśl). ŻÓŁTE KARTKI: Marcin Mikłasz, K. Mikłasz, Kubas - Wawro, Duży, Padiasek. CZERWONA KARTKA: Groch (44 - niesportowe zachowanie). WIDZÓW 250.

Goście bardzo szybko objęli prowadzenie, kiedy po wyprowadzonej kontrze akcję sfinalizował Duży. Gospodarze przejęli inicjatywę, stworzyli sobie sporo okazji, ale nie mieli szczęścia, gdyż trzykrotnie trafiali w słupek (2 razy Wojtowicz i raz Piórkowski). Jeszcze przed przerwą boisko opuścił bramkarz gości za niesportowe zachowanie względem kibiców, jednak gospodarze nie potrafili wykorzystać przewagi. - Nie mieliśmy szczęścia, przewaga i sytuacje były, ale nie potrafiliśmy skierować piłki do bramki - podsumował kierownik gospodarzy Piotr Oleszek.

POZOSTAŁE WYNIKI: Błękitni Grzęska - Syrenka Roźwienica 4-3 (2-0) Maj (12), Domka (42), Pieniążek (47), Lasek (90+4 - karny) - Rybkiewicz (49), Pajda (82), Jabłoński (90+1); LKS Skołoszów - Granica Stubno 1-0 (1-0) M. Broda (40).

Klasa A

GRUPA JAROSŁAWSKA
Dąb w końcu zwyciężył

Do ósmej kolejki musieli czekać kibice Dębu na pierwsze zwycięstwo. Ich pupile wygrali z Błękitnymi na własnym stadionie 2-0. Na drugie miejsce awansowała Węgierka, która po dobrym spotkaniu zwyciężyła w Pawłosiowie 3-2.

SANOVIA MICHAŁÓWKA - ŁĘK OSTRÓW 1-1 (0-1)
BRAMKI: Hołobud (81 - karny) - T. Duda (43).

SANOVIA: Kalawski - Hamacher, Szyngiera, Bubelski, Szałaj - Kluz, Hołobud, Andruszko, Jarmuła - Walczak, Szawan.
ŁĘK: Siara - Ł. Joniec, Kosiński, Kwaśny, P. Duda - Broszko, Oronowicz, Ośmak, Madycki (78. Szymczycha) - T. Duda (70. Krzywonos), K. Joniec.
SĘDZIOWALI: Paweł Drabik oraz Leszek Karkowski i Karol Wójtowicz (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Kosiński, Broszko, Ł. Joniec, K. Joniec, Kwaśny. CZERWONA KARTKA: Broszko (90+2 - druga żółta). WIDZÓW 300.

POZOSTAŁE WYNIKI: Sanoczanka Święte - LKS Duńkowice 2-0 (2-0) I. Kisielewicz (27 - karny), Walczyszyn (38); Płomień Morawsko - Orkan Zapałów 4-0 (2-0) Sawa (40), Kijanka (43), Hulak (70), Żołyniak (87); JKS II Jarosław - Iskra Cieszacin Wielki 0-1 (0-0) Bańkowski (48); Makovia Makowisko - Tęcza Wysock 4-0 (2-0) Krzeptoń (20), Mateusz Surmiak (45), Marcel Surmiak 2 (50, 66); Dąb Dobkowice - Błękitni Rudołowice 2-0 (2-0) Gomułczak (18), M. Lonc (32); Czarni Pawłosiów - KS Węgierka 2-3 (1-2) Jagiełłowicz (40), Jaworski (73) - Lizak 2 (10, 28), Fedor (67); pauzował Łęg Łowce.

GRUPA LUBACZOWSKA
Bez bramek w Narolu

Piłkarze Zrywu, którzy mecze w roli gospodarzy przez miniony rok rozgrywali w Lisich Jamach, w niedzielę znów wystąpili w Młodowie. Na swoim nowym boisku pokonali Gwiazdę 2-1. Narol u siebie bezbramkowo zremisował z Czerwonymi. Miejscowi mogli wygrać, ale zmarnowali kilka znakomitych okazji. Liderujący Santos rozprawił się z Granicznymi, a dobrą strzelecką formę potwierdził Radosław Skrzypek.

SANTOS PIWODA - GRANICZNI KROWICA 5-1 (1-1)
BRAMKI: R. Skrzypek 2 (28, 55), P. Socha (62), R. Porczak (75), Mil (88) - R. Furgała (40).

SANTOS: P. Skrzypek - Wysocki, P. Socha (80. Halejcio), Duda, Piliszko - Plasło, Gawura, R. Skrzypek, D. Skrzypek (80. Mil) - Opic (46. R. Porczak), Plęs (79. M. Socha).
GRANICZNI: Mateusz Furgała - Ważny, R. Furgała, Nizierski, P. Furgała - D. Furgała, Chomyszyn, Mateusz Furgała II, W. Pukas - Czała, J. Pukas.
SĘDZIOWAŁ Zbigniew Rogoża (Ruda Różaniecka). ŻÓŁTE KARTKI: Piliszko, Wysocki - Ważny. WIDZÓW 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: Roztocze Ruda Różaniecka - Huragan Basznia Dolna 1-0 (0-0) Paweł Ważny II (58); Roztocze Narol - Czerwoni Cewków 0-0; Ursus Dachnów - Zdrój Horyniec 2-3 (0-2) Kuchta (68-karny), Mularczyk (77) - Nowakowicz (20), Tryniecki (31), Urban (66); Czarni Oleszyce - Błękitni Futory 3-1 (1-1) Pracało (30), Jabłoński (60), Stec (65-karny) - Źrałka (10); Juvenia Cieszanów - Start Lisie Jamy 0-5 (0-3) R. Antonik (5), M. Antonik 2 (20, 60), Ważny (35), Baran (75); Zryw Młodów - Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 (1-0) Kornaga (36), Kamil Antonik II (87) - Daniw (56).
GRUPA PRZEMYSKA
Pogórze zatrzymało Wiar

Zwycięski dotąd lider z pod przemyskich Krównik doznał pierwszej straty, przegrywając niespodziewanie u siebie z dubiecką drużyną. - Z różnych powodów brakowało u nas aż siedmiu zawodników - usprawiedliwiał swoją ekipę prezes Andrzej Wojas. Wiar jednak zachował przodownictwo, ale tuż za plecami ma kilku rywali. "Hokejowy" wynik (3-10) padł we Fredropolu. Pogoń Małkowice wygrała pierwszy mecz, do tego na wyjeździe, a Leśnik Bircza przegrał szósty raz z rzędu.

WIAR KRÓWNIKI - POGÓRZE DUBIECKO 0-2 (0-2)
BRAMKI: Sebzda (27), Jagodziński (43).

WIAR: Kalityński - Rostecki, Pakosz, Król, Ł. Kowalski - Sanocki, Mazur, Pudysz (18. Kuligowski), Herda - Repich (77. Kogut), Czekański.
POGÓRZE: Krystian Bielec - Służały (46. Szybiak), Strzałkowski, Szymkiewicz, Sowa - Wróbel, Marek Pawłowski, Jagodziński (85. Kamil Bielec), Mateusz Pawłowski - Sebzda, Ł. Pawłowski (73. Szałyga).
SĘDZIOWAŁ Kamil Kuźma (Przemyśl). ŻÓŁTA KARTKA: Sebzda. WIDZÓW 120.

POZOSTAŁE WYNIKI: Leśnik Bircza - Fort Jaksmanice 1-2 (0-1) Ćwian (50) - Ścigaj (39), Mazur (57); Viking Orły - Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 (0-0) K. Kiełtyka (85); San Hureczko - Fenix Leszno 4-1 (2-0) Błażkowski (15), Ł. Wojdyło 2 (33, 90), Habaj (78) - Famulak (85); Bizon Medyka - San Ostrów 1-1 (1-0) Kocełło (30-karny) - Korab (60); Tęcza Kosienice - Pogoń Małkowice 2-4 (1-3) G. Baran 2 (32, 52) - Kucab (3), B. Mirek (28), A. Kędzior (41), D. Nykiel (83); Unia Fredropol - Wesoła Zadąbrowie 3-10 (2-6) Duński, Karaś (samobójcza), Lechowski - K. Demski 4, Hołub 3, Wach, R. Tyrawski, Cegliński; Korona Olszany - Grom Wyszatyce 2-1 (2-0) Sikoń (16), Fugowski (34) - Urban (80).

GRUPA PRZEWORSKA
Zgodni liderzy

Piłkarze Wisłoka pewnie ograli dobrze spisującą się do tej pory Zorzę w Jagielle. Prowadzący duet zgodnie zapunktował, goniący ich Promyk również zgarnął trzy punkty.

ŻURAW ŻURAWICZKI - UNUM BABICE 4-2 (2-0)
BRAMKI: Rozmus (8, 25), Dziedzic (86, 88) - Gniwek (56-karny), Sycz (90+2).

ŻURAW: Obłoza - M. Jucha, Wiecheć, Partyka, Pelc (56. Dziedzic) - Majkutowski, Kudła (87. Watras), Kaniuch, Rozmus (88. Kłos) - R. Jucha, Rygowski (58. Kowal).
UNUM: Ślączka - Karnas, Pawłowski, Kuras, Hyża - B. Stankiewicz, Urban (70. P. Stankiewicz), Gniwek, Jureczko - Sapa (78. Głyń), Sycz.
SĘDZIOWAŁ Piotr Bogonos (Jarosław) ŻÓŁTE KARTKI: Kaniuch - Sapa, Karnas, Pawłowski. CZERWONA KARTKA Pawłowski (82, za drugą żółtą). WIDZOW 100.

POZOSTAŁE MECZE: Cresovia Krzeczowice - Wisełka Siennów 0-0; Zorza Zarzecze - Promyk Urzejowice 0-2 (0-0) Mroczka, Dziedzic; Zorza Jagiełła - Wisłok Świętoniowa 2-5 (1-4) Hanejko 2 - Niżnik, Jędrzejec, D. Mirek, Gurak, D. Krupa; Gorliczanka Gorliczyna - Wisłoczanka Tryńcza 0-3 (0-0) Litwa (48), Gardzielik (70), Tutka (76); San Gorzyce - Piast Nowosielce 4-0 (1-0) Janas (40), Jakubiec (55, 65), Gwóźdź (67); LKS Kisielów - Majdan Sieniawski 2-1 (0-1) Kiełbasa, Lasek - samobójcza.
GRUPA JAROSŁAWSKA I
Pierwsza strata lidera

Remisem zakończył się mecz w Pełkiniach, a tym samym Ostrovia straciła pierwsze punkty w sezonie. Luzax odniósł pierwsze zwycięstwo rozbijając u siebie Huragan aż 9-1. Nie doszło do drugiej części meczu na Przedmieściu. Goście nie wyszli na drugą połowę, po tym jak zostały im sprawdzone karty zawodników.

VICTORIA KIDAŁOWICE - STRAŻAK SOŚNICA 2-1 (1-1)
BRAMKI: Mróz (41), Łasocha (60 - karny) - Podolak (30 - karny).

VICTORIA: Gajda - Zgryźlak, Mróz, Socha, Bacza - Mazepa, Dusiło, Łasocha, G. Janusz - Pacholec, Kruk (85. Hołota).
STRAŻAK: Chuchliński - Kisielewicz, K. Lecyk, Ł. Lecyk, Lisowski - Marek, Maziarz, Matwijczak, Sielski - Podolak, Duda (75. Michalski).
SĘDZIOWALI: Dariusz Kublas oraz Mariusz Surmiak i Damian Kielar (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Socha, Bacza - Podolak, Duda, K. Lecyk. WIDZÓW 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Błękitni Pełkinie - Ostrovia Wola Buchowska 1-1 (1-0) Jagiełłowicz (15 - karny) - Goń (65); Luzax Lutków - Huragan Rozbórz Długi 9-1 (3-0) dla gości: D. Szałaj (85); Przedmieście Jarosław - FC Roźwienica 4-1, goście nie wyszli na drugą część meczu; Luzax Lutków - Huragan Rozbórz Długi 9-1 (3-0) dla gości: D. Szałaj (85); Tęcza Jankowice - Wiraż Chłopice 1-2 (0-1) dla gości: Kalemba (37), Łukasiewicz (66); Błękitni Wierzbna - San Jarosław 1-4 (0-3) Dylęgiewicz (50) - Stachowicz (21 - karny), Biela (28), Frankiewicz (45), Koziej (70); pauzował Delin Munina.

GRUPA JAROSŁAWSKA II
Osiem bramek w Korzenicy

Sporo goli zobaczyli kibice w Korzenicy, gdzie miejscowy zespół pokonał Koronę 5-3. Wietlin III tylko do przerwy był w stanie dotrzymać kroku drużynie z Mołodycza. Po przerwie przyjezdni czterokrotnie trafili do siatki gospodarzy. Błękitni wygrali ze Szkłem 3-2, jednak goście narzekali bardzo na pracę sędziego. - Nie wiemy co arbiter gwizdał, podejmował często bardzo błędne decyzje, które nas krzywdziły - mówili działacze gości.

WISZNIA NIENOWICE - LKS MANASTERZ 4-2 (2-2)
BRAMKI: Krochmal 2 (10, 50), Łuc (44), Repich (60) - Feldman (35), Polak (40).
WISZNIA: Głuszek - Marciak, Skiba, Krzeszowski, Krochmal - Repich, Ciukało, Kubat, Łuc - Dobek, Halwa.

LKS: M. Florek - W. Florek, Rygowski, Bujar, Kipczak - Feldman, Polak, Meszko, E. Florek - Kolczak, D. Bujar.
WIDZÓW 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: KS PRO-100 Wietlin - KS Koniaczów 2-1 (1-0) Kamiński (16), P. Bednarz (57) - Prasoł (70); KS Wietlin III - LKS Mołodycz 0-4 (0-0) Gamdzyk (51), Hulak (53 - karny), Biały 2 (73, 79); Fredro Surochów - Agro Chotyniec 5-0 (3-0) Kędzior (12), W. Mazur 2 (28, 60), Gloc (35), Gołda (75); Błękitni Bobrówka - Szkło Młyny 3-2 (2-1) dla gości: Kopcio (40), Siara (65); LKS Korzenica - Korona Tuchla 5-3 (2-2) Kaczmarz 2 (6 - karny, 60), Piela (14), Ryś (50), Garaś (65) - Banach (25), Hirny (35), J. Słotwiński (70); Unia Zaleska Wola - Łazowianka Łazy 0-3 (0-2) Junik 2 (18, 34), Białowąs (72).

Pierwsza wygrana Błękitnych

Kibice, którzy wybrali się na mecz Leśnik - Victoria, nie mogli narzekać na nudę. Zobaczyli osiem goli, z których 5 zdobyli gospodarze. Pierwsze w sezonie zwycięstwo odnieśli Błękitni Zalesie. - W drugiej połowie Zjednoczeni trochę nas przycisnęli, ale my z kolei nie wykorzystaliśmy rzutu karnego - powiedział piłkarz Błękitnych, Jerzy Mozol.

BŁĘKITNI ZALESIE - ZJEDNOCZENI ZABIAŁA-STARE SIOŁO 2-1 (2-1)
BRAMKI: Urbaniak (15), Kuźniar (25) - Biały (10-karny).

BŁĘKITNI: P. Balawender - Kuźniar, M. Balawender, Ł. Balawender, Buniowski (60. Sudoł) - Knap, Mozol (85. Kudła), Argasiński, Koraszyński - Węgrzyn, Urbaniak,.
ZJEDNOCZENI: Górecki - Kozło, Biały, G. Walkowicz, J. Pelc (75. Harasymowicz) - B. Walkowicz (35. Żuk), M. Pelc, Puk, Kłos - Pieniążek, Kubiszyn.
SĘDZIOWALI: Zubrzycki oraz Rak i Terech (Lubaczów). ŻÓŁTE KARTKI: B. Walkowicz, Puk, Pieniążek, Biały. WIDZÓW 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Leśnik Płazów - Victoria Stary Dzików 5-3 (3-2) Bundyra (5), Bosiak (23), Ciećkiewicz (41), Bukowy 2 (80, 88) - Nieckarz, Kądziołka 2; Rolnik Wólka Krowicka - Piast Antoniki 1-5 (0-1) Masio (65) - Sar 2 (30, 75), W. Puchała (50-sam.), Kubiszyn (54), Antonik (60); Ryszkowa Wola - Zalew Stary Lubliniec 1-3 (0-1) dla gospodarzy: Kisała (76); Dąb Cetula - Unia Łukawiec 0-4 (0-1) Szyk 2 (37, 75), Strojny (70), Lada (71); Tanew Wola Wielka - Walter Opaka 0-2 (0-1) M. Rawski 2 (30, 80).
Poligon w Hermanowicach

W rzadko spotykanych rozmiarach, 15-2 dla Czarnych Bolestraszyce, zakończył się mecz w Hermanowicach. Sam Daniel Lorek wbił pięć goli. - To jego rekord strzelecki oraz całej naszej drużyny - mówi grający prezes Czarnych, Andrzej Domański. Sporą niespodziankę sprawił zespół Olszynki, remisując u siebie z Motorem Grochowce, który stracił pozycję lidera. 23-letni Dawid Kierepka z Nakła znów zanotował trzy trafienia i zapewne znajdzie się w notatkach trenerów wyższych klas.

ARTMAX PIKULICE - WALAWIANKA WALAWA 2-1 (0-0)
BRAMKI: K. Woźnica (48), Owsiany (51) - B. Jaroch (50).

ARTMAX; Kiełczewski - Owsiany (90. Kaczmarek), K. Woźnica, Solka, R. Partyczka (85. Składoń) - Kulak (25. Glazer), W. Woźnica, Komornicki (61. M. Partyczka), Kolibka - Kędziora, Chomik.
WALAWIANKA: J. Jaroch - Łoś, R. Jaroch (88. Strychacz), Milanik, Nykiel - Korzeniowski (40. Wojdyło), Robak, B. Jaroch, Wilczek - Pelc, Kaczanowski.
SĘDZIOWALI: Łukasz Folta oraz Mariusz Litwin i Ryszard Duda (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Kulak, W. Woźnica. WIDZÓW 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Wiar Huwniki - LKS Batycze 3-2 (1-1) K. Gierczak I 2 (20, 41), M. Gierczak (48) - Gębala (7), Żołnierz (86); Kolejarz Hurko - Cresovia Kalników 4-0 (0-0) Dratwa 2 (47, 52), Kapłon (58), Smycz (78); Jawor Nehrybka - Korona Trójczyce 0-0; LKS Nakło - Orzeł Torki 3-1 (1-1) Kierepka 3 (15, 86, 90) - Gadzina (40); Instex Hermanowice - Czarni Bolestraszyce 2-15 (1-4) Czarniecki, Tychocki - Lorek 5, Szczęsny 3, K. Bąk 2, Łocha, Gas, Radochoński, G. Partyka, Żywczak; LKS Olszynka - Motor Grochowce 0-0; LKS Ujkowice - Rada Orzechowce 0-1 (0-0) Piasecki (24).

Pierwszy raz Strumyka

Pierwsze zwycięstwo zanotował Strumyk, który ograł faworyzowanego Sokoła z Sieteszy. Kolejne zwycięstwo odniósł lider z Gaci. Sokół ze Studziana do przerwy prowadził 2-0, by ostatecznie tylko zremisować 2-2.

NAFTA GAZ JODŁÓWKA - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 2-0 (1-0)
BRAMKI: Pich (30), K. Przepłata (50).

NAFTA GAZ: M. Przepłata - Pich, W. Przepłata, Dragan - R. Przepłata (85. Ł. Kiwacki), Drzymała, Grządziel, Szostak (85. Sietnik), K. Kiper - K. Przepłata, R. Kiwacki (65. Fudali).
BŁĘKITNI: K. Pacholarz - Kamiński, Obłoza (50. Dariusz Sowa), P. Pacholarz, Dawid. Sowa, Marcin Pacholarz, Ł. Głąb, Marek Pacholarz, B. Głab, Bawor, Pieniążek (72. Słysz).

POZOSTAŁE MECZE: Błyskawica Różniatów - LKS Manasterz przerwany przystanie 2-1 w 70. min, z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości; Strumyk Hawłowice - Sokół Sietesz 5-3 (3-1) D. Znamieńczyków 2, Taciuch 2, Grochoła - Wiglusz (7), Pelc (47), Dziedzic (75); Sokół Studzian - Start Mirocin 2-2 (2-0) Słoma (16), P. Jarosz (20) - Czerniecki (68-karny), Wojciechowski (80); Tęcza Ujezna - Gacovia Gać 1-5 (0-3) Środek (65) - Czechowicz 2 (31, 50), Szpiłyk (36), Paluch (44) (wolny), Bartman (63); Alabaster Łopuszka Wielka - Błyskawica Rozbórz 1-1 (1-0) Skóra (18) - Skupień (65); Lechia Pantalowice - Sobol Niżatyce 3-1 (1-1) Żmuda, Bielec, D. Ilasz - Krzyśków.