Klasa O Dębica. Głowaczowa sprawiła sporą niespodziankę i ograła Victorię Czermin. W opałach były też Lechia Sędziszów i Radomyślanka

sol
Archiwum
Niespodziewanej porażki doznała Victoria Czermin. Inni faworyci wygrali, ale męczyli się – lidera uratowała poprzeczka, a Lechia i Radomyślanka do przerwy przegrywały.

Głowaczowa – Victoria Czermin 4:3 (1:1)

Bramki: B. Knych 83, 90+1, Majewski 27, Ostaszewski 84 - Soboń 67, 81, Kłos 33.

Głowaczowa: Mazur – Ryng ż, Ostaszewski, Nowak, Czerwiec, Kołodziej ż, Zapór ż, Majewski (68 Krystian Knych ż), J. Bielański ż, M. Bielański ż (80 Socha), B. Knych. Trener Dawid Żarowski.

Victoria: Sowa - Świst (82 Waręda), Polak, Dubiel ż, A. Trzpis, Bugaj ż (60 Czaja ż), Abramowicz, Soboń, Krężel, Kłos ż, J. Trzpis (88 Myjak). Trener Grzegorz Krukowski.

Sędziował A. Głowacki (Ropczyce). Widzów 70.

Niesamowitą końcówkę miał mecz w Głowaczowej. Wicelider z Czermina miał dwubramkową przewagę, ale trzy gole beniaminka w ostatnich dziesięciu minutach pozwoliły mu zdobyć trzeci z rzędu komplet punktów.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Lechia Sędziszów - Victoria Ocieka 3:1 (0:1) Potwora 80, 90+4, Jaworek 53 – Kobos 33;

Korona Majdan Królewski – Stal II Mielec 2:3 (2:2) Hopek 6, P. Nowak 36 – Kiełbasa 14, 62, W. Gancarczyk 16;

Płomień Zagorzyce – Chemik Pustków 0:1 (0:0) Cieślik 89;

Olchovia Olchowa – SOKiS Chorzelów 2:3 (0:1) Khoptovyi, Różak – Ochalik dwie, Kopacz;

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Wiewiórka 3:2 (1:2) Żuchowicz dwie, Zaskalski (k.) – Pisarek dwie;

Monis Bielowy Strzegocice – Kamieniarz Golemki 2:8 (0:3) dla gości: Motyka dwie, Wolański dwie, Pasik, Michał Lada II, Juszkiewicz, Kantor;

Kolorado Wola Chorzelowska – Kaskada Kamionka Ostrów 3:2.