Klasa O i A Jarosław. Ostre strzelanie w Kańczudze i Grochowcach

red
Derby powiatu przeworskiego w klasie O były bardzo ciekawym spotkaniem. Obie drużyny nastawiły się na grę ofensywną i już do przerwy padło pięć bramek. Po przerwie strzelono kolejne trzy gole. Ostatecznie z końcowego zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Klasa O Jarosław

MKS Kańczuga - Huragan Gniewczyna 5:3 (3:2)

Bramki: Barszczak 22, P. Gurak 31, Ostrzywilk 42, Cząstka 62, Kielich 84 – J. Słysz 6, T. Wojtas 17-karny, Jagieła 54.

Kańczuga: Przewrocki – Ł. Borcz (89 Kubicki), K. Borcz, Gaweł, A. Gurak (5 R. Cieleń) – Kudła ż, Kielich ż (86 Uchyra), Barszczak, P. Gurak (46 Cząstka) – Ostrzywilk (87 Wojtyna), Dziedzic (76 Cichy). Trener: Arkadiusz Kiszka.

Gniewczyna: Kowalik – Ostrowski ż (70 B. Słysz), T. Wojtas, J. Słysz – Przeszło (70 P. Rachfał), J. Rachfał ż (86 Ł. Niemiec), Jagieła, Krzanowski, Piątek, Ł. Wojtas - K. Niemiec. Trener: Łukasz Gurak.

Sędziował Dubiel (Jarosław).

POZOSTAŁE MECZE: Pawłosiów – Leszno 3:0 (0:0) Gotz 60, Wilk 70, Rychtyk 85; Grochowce – Narol 6:4 (4:0) Bąk 15, 25, 51, Hajduk 27, 36-karny, Włoch 61-karny - Vogelgezang 47, Jędruszczak 68, 78, 79; Orły – Gorzyce 3:2 (1:1) Tokarz 50, Pempuś 3, 86 – Poprawa 31, Gargas 73-karny; Ostrów – Młodów 1:0 (0:0) Prawecki 86-karny; Czuwaj – Morawsko 2:2 (2:0) Furtyk 22, Świst 29 – M. Pajda 69-karny, 88; Święte – Stubno 0:0; Zarzecze – Szówsko 2:1 (1:1) Majkutowski, Stecko - Pietryna; Lubaczów – Radymno 0:1 (0:1) Sierżęga 41; Kaszyce – Skołoszów 1:1 (0:0) Strzelec 65 – Czerwiński 81.

Klasa A Przemyśl

LKS Nakło-Starzawa ograł wyżej notowanego rywala - San Hureczko 3:2. Spotkanie miało niesamowicie ciekawy przebieg. San wyszedł na prowadzenie w pierwszej połowie, następnie w drugiej dołożył kolejną bramkę. Prowadził 2:0 i wydawało się, że ma sytuację pod kontrolą. Jednak zaraz potem piąty bieg wrzucili zawodnicy z Nakła. I... już 13 minut później prowadzili 3:2. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. Gole na wagę złota dla LKS-u Nakło strzelili Wasiewicz (dwa) i Krzyśko.

Lider tabeli Wiar Krówniki rozgromił Gwiazdę Maćkowice 5:0. Dwie bramki zdobył Semko. Patryk Łapisz, który zdobył hat-tricka poprowadził Orła Torki do wygranej ze Strażakiem Sośnica. Wygranej doczekała się też Żurawianka Żurawica - ograła Ujkowice 4:2. Po dwie bramki zdobyli Dmitrzyk i Kohut.

Nakło-Starzawa - Hureczko 3:2 (0:1)

Bramki: Krzyśko 70, Karol Wasiewicz 75, 78 - Horak 18, Kot 65.

Nakło: Kozak, Kazimir (Ryzner), Derba, Kapłon, Kędziora, Krygowski, Krzyśko (83 Mikulec), Ponieważ, Wasiewicz, Wnorowski, Yurkevych.

Hureczko: Żołyński, Kot, Czernicki (72 Gołębiowski), Danielak, Drapała, D. Fedak, A. Fedak, K. Horak, Kot, Krajewski, Stelmach.

POZOSTAŁE WYNIKI: Krówniki - Maćkowice 5:0 (3:0) Semko dwie, Szkulski, Skałacki, Michałowski; Jaksmanice - Medyka 4:1 (1:0) B. Domaradzki, A. Ścigaj, M. Kędziora, R. Mylianyk - M. Norek; Torki - Sośnica 4:0 Patryk Łapisz trzy, Grzegorz Gierczak; Żurawica - Ujkowice 4:2 (2:2) M. Dmitrzyk 15, 43, D. Kohut 49-karny, 58 - goście w 38 minucie (wolny) i 40 minucie (karny); Kalników - Kosienice 3:2 dla gospodarzy: Dawid Pelc, Mateusz Kokot (bramkarz) dwie z karnych; Batycze - Huwniki 3:1 (2:1) Bajwoluk 3, 72, Sura 30 - Ścielony 22; Fredropol - Wyszatyce 3:0 (walkower). Pauza: Dubiecko.