Klasa O Jarosław. Cenne zwycięstwo Granicznych w Grzęsce

LKS Skołoszów - Huragan Gniewczyna 2:2 (1:1)

Bramka: Tyrawski 41, 48 – Groch 29-karny, Jagieła 70.

Skołoszów: Buczkowski – Kud, Franków, Kolanek, Chmielowski ż, Gierczak, M. Broda, J. Broda, Muzyczka ż, Sudoł (63 P. Broda), Tyrawski. Trener Grzegorz Gierczak.

Huragan: Groch – Gardziel, Jagieła, Gurak, Chruściel ż, Ł. Wojtas, A. Słysz, J. Słysz, Bednarz (65 Rachfał), Kowalczyk, Konieczny. Trener Tomasz Wojtas.

Widzów 150.

Mecz w Skołoszowie mógł się podobać. Gości prowadzenie dał z rzutu karnego golkiper Jacek Groch. Jeszcze przed przerwą wyrównać zdołał Łukasz Tyrawski. Ten sam zawodnik trzy minuty po wznowieniu drugiej części gry dał prowadzenie skołoszowianom. Huragan dążył do wyrównania i dopiął celu w 70. minucie, kiedy to bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Jagieła.

Błękitni Grzęska - Graniczni Krowica 3:4 (2:2)

Bramki: Solarz 44, P. Słysz 45, Pieczek 89 - P. Furgała 5, 27, T. Furgała 80, Strączek 85-samob.

Grzęska: Niemiec – Kyciński, Strączek, Jędryka, Tutka ż (60 Deda) – Harpula, Domka ż, W. Słysz ż, P. Słysz (70 Pieczek) – Solarz, Pelc. Trener Piotr Żak.

Krowica:
Rypnowski – P. Chomyszyn, Horodko (40 Nizierski), P. Furgała, T. Furgała – B. Kowaliszyn, Zerech, Czyrny – T. Furgała II (77 Huk), Pukas (70 Jankowski). Trener Irenuesz Kowaliszyn.

Sędziował Buczek (Jarosław). Widzów 200.

Błękitni po raz kolejny nie potrafili poradzić sobie z rywalem z którym bezpośrednio walczą o utrzymanie. Gospodarze już po 30min. przegrywali 0-2, przed przerwą zdołali do prowadzić do wyrównania, lecz później znów stracili dwa gole. W końcówce na odrobienie strat zabrakło juz czasu. kostek

Promyk Urzejowice - Płomień Morawsko 0:3 (0:2)

Bramki: M. Pajda 17, 41, 83.

Urzejowice: Hejnosz – Lasek ż, Kłos, Szczepański (46 Stadnik), Mikuła (46 Dziedzic) – Białogłowski, Ziętek, Wąsacz żż cz[70], Pelc – Mroczka ż, Bochnak. Trener Przemysław Lasek.

Morawsko: Czyż – M. Kuziemko, Gil, Lorenowicz (70 Ł. Kuziemko), Szuflita – Skiba, Sawa, Owarzany (60 Kurasz ż), Ł. Pajda – P. Kuziemko, M.Pajda (85 Kuśnierz), . Trener Jarosław Kos.

Sędziował Kuźma (Przemyśl). Widzów 150.

Promyk mimo straty trzech goli nie zasłużył na porażkę. Jeszcze przed przerwą zmarnował dwie znakomite sytuacje pod bramkowe. Po przerwie dwukrotnie piłkarze z Urzejowice marnowali sytuacje sam na sam z bramkarzem Promienia, a raz trafili w poprzeczkę. kostek

San Hurko/Hureczko - KS Węgierka 3:2 (1:1)

Bramki: Danielak 38-karny, Kijanka 47, Adamski 88 – Krysa 7, Drzymała 70.

San: Wilma – P. Krajewski ż, Danielak, Ł. Kowalski, G. Kowalski – Kazek ż, Kubas, Fedak, Ślimak (88 M. Krajewski), Kijanka – Adamski. Trener Andrzej Danielak.

Węgierka: Brzyski – Jaszek, Maj, Ząbroń (84 Basiak), Nosal – Skowron, Krysa, Przepłata ż, Lizak, Drzymała – Fedor ż (70 Baran). Trener Dariusz Skowron.

Sędziował Krzych (Lubaczów). Widzów 100.

Pojedynek, w którym obie drużyny postawiły na ostrą walkę. Gości prowadzenie dał Krysa, który wykorzystał błąd obrony gospodarzy. Z rzutu karnego pewnym strzałem wyrównał Danielak. Tuż po zmianie stron miejscowi objęli prowadzenie. Przyjezdni nie zwiesili głów i doprowadzili do remisu. W końcowych fragmentach meczu szczęście uśmiechnęło się do Sanu, który po szybkiej akcji strzelił gola dającego trzy punkty. arb

Granica Stubno - MKS Kańczuga 3:0 (0:0)

Bramki: Karol Żoch 54, Błaszczyk 71-wolny, Grabiec 84.

Stubno: Kuźma – Polny, Grabas ż, Klepacki, Hajduk (87 Figiela) – Ozibko, Błaszczyk (85 Styś), Harłacz, Senejkow (25 Grabiec) – Poszpur (75 Gielarowski), Karol Żoch (70 Lew). Trener Mariusz Błaszczyk.

Kańczuga: Majcher – Ł. Borcz, Sykała, Rybkiewicz (46 Dziedzic), K. Borcz – Cieleń ż (78 Krupa), Gaweł, Podstolak, Grzebyk (60 Argasiński), Pilawa - Majkutowski. Trener Marek Rybkiewicz.

Sędziował Kublas (Jarosław). Widzów 150.

Pierwsza wyrównana połowa nie przyniosła żadnego gola. Losy meczu rozstrzygnęły się po przerwie. Od momentu straty gola zespół Kańczugi nie był wstanie poważnie zagrozić bramce gospodarzy. kostek

POZOSTAŁE WYNIKI: Pogoń-Sokół Lubaczów - Fenix Leszno 3:0 (0:0) Roman 49, Łeski 67, Małecki 69; Sanoczanka Święte - Motor Grochowce 2:2 (1:1) Kobrzyński 35, Gawłowski 83 - Tomaszewski 13, Sviatyj 73-karny, Kokot (Sanoczanka) w 90 min obronił rzut karny; KS Kisielów-Pełnatycze - Santos Piwoda 2:3 (0:2) Kiełbasa 50, Dylewski 70-karny – Broda 25, Furtyk 29, R. Skrzypek 85.