Krzysztof Kapica

Błękitni Grzęska - Motor Grochowce 1:2 (1:2)

Bramki: Domka 44-karny – Tomaszewski 2, Kocur 37.

Grzęska: Niemiec – Maj, Kołodziej, Strączek, Kyciński – Harpula, Domka żk, Frankiewicz (78 P. Słysz), Tutka (62 W. Słysz) – Pieniążek, Pelc (55 Solarz). Trener Piotr Żak.

Grochowce: Stawarz – Kitor, Cichocki żk, Wiątek, Sowa – Tomaszewski, Furtyk, Kocur (80 Tarnawski, Mikulec (46 Bąk) – Rudnicki (76 Sanocki), Svyatyy (85 Hajduk). Trener Artur Strzałkowski.

Sędziował Tomczyk (Jarosław). Widzów 200.

Błękitni zbyt długo byli myślami w szatni i po 2 minutach już przegrywali. Motor w 37 min. dorzucił drugą bramkę i mimo kontaktowego gola Jakuba Domki tuż przed przerwą nie wypuścił z rąk zwycięstwa. Gospodarzom zaś pozostaje szukać punktów w walce o utrzymanie w innych meczach.

KS Kisielów-Pełnatycze - MKS Kańczuga 1:2 (0:2)

Bramki: Taciuch 76 – Grzebyk 11, Podstolak 27.

Kisielów: Bieniasz – Ożga, Lasek, Świtalski, Gujda żk – Wilczek (75 Podgórski), Wiglusz, Stecko żk, Rychtyk – Kiełbasa (75 Rząsa), Taciuch. Trener Łukasz Kasperski.

Kańczuga: Majcher (32 Lasek) – Ł. Borcz, K. Borcz, Sykała, Cieleń żk (88 Hanus) – Podstolak, Gaweł, Argasiński (60 Krupa), Zięba, Grzebyk (46 Dziedzic) – Majkutowski (75 Bawor ż). Trener Marek Rybkiewicz.

Sędziował Drabik (Jarosław). Widzów 100.

Szybko strzelona bramka przez gości pozwoliła im na spokojna grę. Druga bramka zdobyta z kontry praktycznie rozstrzygnęła losy meczu. Po przerwie zespół gospodarzy przeważał, lecz tylko raz udało mu się umieścić piłkę w bramce rywala.

KS Węgierka - Płomień Morawsko 1:1 (0:0)

Bramki: Drzymała 80 – A. Skiba 75.

Węgierka: Lizoń – Jaszek żk, Pająk, Maj, Krysa żk, Pindak (65 Baran), Przepłata, Skowron, Drzymała żk, Nosal (75 Ząbroń), Lizak (90 Kochanowicz). Trener Dariusz Skowron.

Płomień: Czyż – Lorynowicz, Kurasz (46 Owarzany), Szuflita, Gil żk, A. Skiba ż, Sawa żk (53 M. Pajda), Ł. Pajda, Hulak (75 Ł. Kuziemko), Pilch, Marcin Kuziemko ż. Trener Jarosław Kos.

Sędziował L. Kogut (Przemyśl). Widzów 100.

Gospodarze, którzy walczą o zachowanie ligowego bytu zdołali zremisować z wyżej notowanym rywalem. Obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie bramek, jednak kibice doczekali się ich dopiero w ostatnim kwadransie gry. Najpierw Artur Skiba wyprowadził gości na prowadzenie uderzeniem sprzed pola karnego. Pięć minut później do wyrównania doprowadził Artur Drzymała, który umieścił piłkę w siatce z kilku metrów.

San Hurko/Hureczko - Fenix Leszno 2:0 (1:0)

Bramki: Kubas 2, Danielak 82-karny.

San: Wilma – Szczęsny, Wujek, Drapała, Ł. Kowalski – Kubas żk, Danielak (85 M. Krajewski), Fedak, P. Krajewski (60 Adamski) – Kazek (46 P. Ślimak), Kijanka żk. Trener Andrzej Danielak.

Fenix: Czysnok – Krzysztof Stachniak, Gołębiowski, Ł. Głuszkom, Maik (75 Banaś) – Zimoń, Kuszaj, Majchrowski (75 Konrad Stachniak), Samoił – J. Głuszko, Bazylewicz.

Sędziował Kluz (Przeworsk). Widzów 150.

San już w pierwszej akcji zdołał zdobyć bramkę. Grzegorz Kubas uderzył na bramkę, młody golkiper Fenixu popełnił błąd i futbolówka wylądowała w siatce. W pierwszej połowie gospodarze mogli podwyższyć wynik, jednak Adrian Kazek trafił w poprzeczkę. Goście odgryzali się kontrami. Po jednej z nich Jakub Głuszko był bliski wyrównania. Losy meczu rozstrzygnęły się w końcówce. Andrzej Danielak technicznym uderzeniem z rzutu karnego ustalił wynik pojedynku.

Promyk Urzejowice - LKS Skołoszów 1:5 (1:1)

Bramki: Mroczka 3 - Tyrawski 25, 89, samob 56, Chmielowski 65, Gierczak 71.

Urzejowice: J. Ziętek – Kłos, Orzechowski, Lasek, Mikuła – Stadnik, K. Ziętek żk, Wąsacz (80 Lemiech), Białogłowski (70 Ciupa) – Bochnak, Mroczka (75 Wojtas). Trener Przemysław Lasek.

Skołoszów: Buczkowski – Kud, Zabroni, Franków (86 D. Pacuła), A. Pacuła – Chmielowski, J. Broda żk, Tyrawski, Bruk (56 Gierczak) – Muzyczka żk (74 P. Broda), Milanik ż (65 Sobejko). Trener Grzegorz Gierczak.

Sędziował M. Kogut (Przemyśl). Widzów 150.

Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania. Gospodarze szybko zdobyli gola i toczyli wyrównany bój przez całą pierwszą połowę z wyżej notowanym rywalem. Po przerwie miejscowi nie ustrzegli się błędów w defensywie, które to przyjezdni zamienili na kolejne gole. kostek

POZOSTAŁE WYNIKI: Pogoń-Sokół Lubaczów - Granica Stubno 0:1 (0:1) Grabiec 13; Graniczni Krowica - Santos Piwoda 1:1 (0:0) P. Chomyszyn 90+3-karny - R. Skrzypek 71; Sanoczanka Święte - Huragan Gniewczyna 0:1 (0:1) D. Konieczny 17.