Klasa O Jarosław. Huragan goni, ale chyba nie dogoni lidera

Grzegorz Kostka, Artur Bżdżoła
Piłkarze Motoru (niebieskie stroje) postawili się liderowi ze Stubna
Piłkarze Motoru (niebieskie stroje) postawili się liderowi ze Stubna Łukasz Solski
Huragan Gniewczyna wygrał z Sanem, od pierwszej w tabeli Granicy Stubno, która straciła dwa oczka w Grochowcach, nadal dzieli go niemało, bo 9 punktów. 10 goli padło w Lesznie, ale wszystkie strzeliła Sanoczanka.

Motor Grochowce - Granica Stubno 0:0
Grochowce: Stawarz - Sowa, Jabłoński, Kitor, Furtyk - Tomaszewski, Rudnicki (70 Mikulec), Bąk, Tarnawski - Svyatyy, Kocur. Trener Artur Strzałkowski.

Stubno: Kuźma - Polny, Ozibko, Klepacki I, Hajduk - Harłacz, Karol Żoch, Poszpur, Lew (75 Styś) - Grabiec. Trener Mariusz Błaszczyk.

Sędzia: Winiarz (Przeworsk). Widzów 200

Mecz był szybki, obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia gola, jednak dobrze spisywali się bramkarze obu drużyn. Dla gospodarzy najbliżej wpisania się na listę strzelców był Kocur, u gości natomiast Błaszczyk, lecz ich uderzenia nie znalazły drogi do celu.

Motor Grochowce zremisował bezbramkowo z liderem klasy O Jarosław, Granicą Stubno.

Motor Grochowce - Granica Stubno [ZDJĘCIA]

KS Węgierka - Błękitni Grzęska 1:1 (1:0)
Bramki: Fedor 5 - samob 65.

Węgierka: Lizoń - Ząbroń, Pająk, Pindak, Maj - Przepłata,. Lizak, Krysa I, Skowron - Fedor (25 Nosal I), Drzymała. Trener Dariusz Skowron.

Grzęska: Niemiec - Strączek, Jędryka, Kyciński, Tutka - Harpula I, Domka, Frankiewicz I, P. Słysz (84 Kałamarz) - Solarz I, Pieczek. Trener Piotr Żak.

Sędziował Tomczyk (Jarosław). Widzów 200.

Gospodarze znakomicie rozpoczęli mecz, bo już w piątej minucie Fedor wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Miejscowi zwycięstwa jednak nie dowieźli do końca gwizdka arbitra, strzelając sobie samobójczego gola w drugiej połowie. Remis ten sprawia, że walka o utrzymanie w lidze w ostatnich kolejkach zapowiada się bardzo ciekawie.

Graniczni Krowica - KS Kisielów-Pełnatycze 2:2
Bramki: Ivaniszyn, samob - Świtalski, Taciuch.

Krowica: Czała - T. Furgała, P. Furgała, G. Furgała, P. Chomyszyn - M. Chomyszyn, B. Kowaliszyn, Ivaniszyn, Huk (86 Nizierski) - Terech, Pukas (70 Janiszewski). Trener Ireneusz Kowaliszyn.

Kiseilów: Bieniasz - Lasek, Rząsa, Ożga, Świtalski - Taciuch, Dylewski, Podgórski, Gujda - Wilczek, Kiełbasa (90 Rychtyk). Trener Łukasz Kasperski.

Sędziował M. Kogut (Przemyśl). Widzów 150.

Graniczni po zwycięstwie w Grzęsce nie poszli zaciosem i tylko zremisowali. Pierwsi bramkę zdobyli goście po uderzeniu Świtalskiego i też goście zakończyli strzelanie goli w tym spotkaniu po celnym strzale Taciucha. Jedna z bramek dla Granicznych padła po samobójczym trafieniu zawodnika z Kisielowa.

Huragan Gniewczyna - San Hurko/Hureczko 2:1 (1:1)
Bramki: Bednarz 18, 89 - Kubas 25.

Gniewczyna: Groch - Ł. Gurak, T. WojtasI, Ł. Wojtas, Gardziel I (89 K. Konieczny I) - J. Słysz I, A. Słysz, D. Konieczny, Jagieła - Kowalczyk (75 Rachfał), Bednarz (90 P. Wojtas). Trener Tomasz Wojtas.

Hurko: Wilma - Kowalski, Danielak, Kazek, Szczęsny - Kubas ż, Drapała, Fedak, Ślimak - Adamski, Kijanka. Trener Andrzej Danielak.
Sędziował Marek (Jarosław). Widzów 250.

Kibice obejrzeli ciekawy mecz z licznymi okazjami bramkowymi. W pierwszej połowie obie drużyny trafiły po razie do siatki, pierwsi uczynili to miejscowi, zaś goście wyrównali po siedmiu minutach. Skuteczniejsi w drugiej połowie okazali się gospodarze, którzy gola na wagę trzech punktów zdobyli w samej końcówce meczu. Wcześnie Bednarz, autor dwóch goli, trafił w poprzeczkę.

Płomień Morawsko - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:1 (1:1)
Bramki: A. Skiba 35, Sawa 74 - Roman 20.

Morawsko: Czyż - Ł. Pajda, Lorenowicz (67 Ł. Kuziemko), P. Kuziemko - Gil ż, Kuźniar, Szuflita, M. Pajda, Owarzany (59 Kurasz), A. Skiba - Sawa. Trener Jarosław Kos.

Lubaczów: Łakomy - Zając, Cisek, Tworko, Czerski (70 Sopel) - Hojdak, Polucha, (85 Pukas), Bryk (56 Łeski) - Małecki, Roman. Trener Waldemar Pisarz.

Sędziował Rokita (Przemyśl). Widzów 150.

W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia gola, a wykorzystały po jednej. Pierwsi bramkarza pokonali goście po uderzeniu Romana, wyrównał kwadrans później Artur Skiba. Druga połowa toczyła się pod zdecydowane dyktando miejscowych, którzy jednak byli na bakier ze skutecznością i tylko raz zmusili bramkarza gości do kapitulacji, uczynił to Sawa na kwadrans przed końcem spotkania.

POZOSTAŁE WYNIKI: MKS Kańczuga - LKS Skołoszów 1:0 (1:0) Dziedzic 28; Santos Piwoda - Promyk Urzejowice 1:0 (0:0) Gabura 72; Fenix Leszno - Sanoczanka Święte 0:10 (0:2) Gawłowski 11, 88, Kobrzyński 15, Modny 53, 56, K. Karbownik 59-karny, T. Kisielewicz 65, Walczyszyn 83, 90, Gorczyca 84.