Klasa O Jarosław. Kolejna porażka MKS Radymno. Orzeł Przeworsk wygrywa w Zarzeczu grając godzinę w dziesiątkę. Czuwaj ograł Pogoń-Sokół

kostek
Pogoń-Sokół Lubaczów (biało-niebieskie stroje) z Przemyśla wyjeżdża bez punktów. Łukasz Solski
MKS Radymno wciąż bez punktów, tym razem uległo Biało-Czerwonym. Orzeł wygrał w Zarzeczu, grając w dziesiątkę przez godzinę.

Płomień Morawsko - LKS Skołoszów 2:1 (0:0)

Bramki: Stawiarski 62, Grabiec 82 – Tarnawski 57.

Morawsko: Czyż – Ł. Pajda, Szuflita, Stawarski, Kuźniar – Niemczak (55 Grabiec), Stokłosa, Hulak, |Mazur (90 Mroczka) – Pilch, Adamarek (55 M. Pajda). Trener Jarosław Kos.

Skołoszów: Małek – Czerwiński ż, Kijanka, Franków ż (56 Broda), Banaś – K. Buczkowski, Chmielowski (70 Pacuła), Kubas, Pilawa (58 Piróg) – Wojtowicz, Tarnawski. Trener Łukasz Laska.

Sędziował: L. Kogut (Przemyśl). Widzów 100.

W pierwszej połowie obie drużyny mogły zdobyć po jednej bramce. Adamarek ze strony gospodarzy nie trafił do pustej bramki, zaś goście ostemplowali poprzeczkę z rzutu wolnego. Po przerwie mocniej zaatakował Płomień, ale to goście po kontrze zdobyli gola. Później do bramki trafiali już tylko gospodarze i to oni zaksięgowali kolejne trzy punkty.

W meczu klasy O Jarosław Czuwaj Przemyśl pokonał u siebie Pogoń-Sokół Lubaczów 2:0 (0:0). Bramki dla przemyślan strzelali Kamil Folwarski w 56. min i Mateusz Świst w 67. min.

Klasa O Jarosław. Czuwaj Przemyśl pokonał Pogoń-Sokół Lubacz...

POZOSTAŁE MECZE:

Czuwaj Przemyśl - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:0 (0:0) Folwarski 56, Świst 67;

Zorza Zarzecze - Orzeł Przeworsk 0:4 (0:2) Flis 25, Bednarz 39, 75, Lech 47,
od 30 min. Orzeł grał w 10 po czerwonej kartce dla Gwoździa;

GKS Orły - Granica Stubno 0:0 (0:1) Pempuś 78,
w 86 min. D. Mikulec został ukarany czerwoną kartką;

MKS Radymno - Biało - Czerwoni Kaszyce 1:6 (0:5) Łamasz – Cyran, Stasiła, Radwański, Chwasta, Łach, K. Wielgosz;

Motor Grochowce - MKS Kańczuga 1:1 (0:1) Kazek 82-karny - Struś 8;

Roztocze Narol - Sanoczanka Święte 0:0;

Czarni Pawłosiów - Łęk Ostrów 0:0.