Klasa O Jarosław. Nerwowo i kolorowo w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

Zorza Zarzecze - Orzeł Przeworsk 0:3.
Zorza Zarzecze - Orzeł Przeworsk 0:3. Grzegorz Kostka
Sanoczanka po zwycięstwie w Lubaczowie, umocniła się na pozycji lidera. Na drugie miejsce wskoczył przeworski Orzeł, po zwycięstwie w derbach powiatu w Zarzeczu. Start wysoko rozprawił się z Biało-czerwonymi, zaś Skołoszów bezbramkowo zremisował z Kańczugą.

Płomień Morawsko - KS Kisielów-Pełnatycze 3:0 (2:0)

Bramki: samob. 31, Pindak 41, M. Pajda 74.

Morawsko: Konieczny – Lorenowicz, Pindak, Kuźniar, Ł. Pajda – Szuflita ż, Hulak, M. Pajda ż, Ł. Kuziemko (70 Cena) – Kurasz (76 Czekalski), A. Skiba. Trener Jarosław Kos.

Kisielów: Bieniasz – Lasek, Ziembicki ż, Ożga, Świtalski – Podgórski (64 Cząstka), Dylewski, Stadnicki (46 Galiński), Gujda – Taciuch, Kiełbasa ż. Trener Tomasz Rząsa.

Sędziował: L. Kogut (Przemyśl). Widzów 150.

Gospodarze wygrali przekonywująco i bez większego problemu. Ich zwycięstwo mogło być bardziej okazałe lecz na przeszkodzie stanęła nieskuteczność.

Pogoń-Sokół Lubaczów - Sanoczanka Święte 0:1 (0:0)

Bramka: Modny 68-karny.

Lubaczów: Łakomy – Hojdak, Dyś (88 Damian Polucha), Bryk (58 Czerski), Godkowski cz[90+5-niesportowe zachowanie] – Zając (85 Łeski), Świstak (68 Dawid Polucha ż), Małecki (78 Ramian ż cz[90-niesportowe zachowanie]), Roman – Tworko, Cisek ż. Trener Zbigniew Kuczyński.

Święte: Kokot ż – Seryło ż, Serafin, Karbownik, S. Zubrzycki – Gorczyca, Modny, Mucha (72 M. Zubrzycki), Socha (80 Walczyszyn) – Grabiec (67 Kobrzyński), Kiełbowicz. Trener Paweł Chlastawa.

Sędziował: P. Kowal (Jarosław). Widzów 300.

W pierwszej połowie drużyny stoczyły wyrównany bój. Po przerwie lepiej piłką operowali goście i to właśnie oni zdobyli gola na wagę trzech punktów, po uderzeniu Modnego z rzutu karnego.

POZOSTAŁE MECZE: LKS Skołoszów - MKS Kańczuga 0:0;

Zorza Zarzecze - Orzeł Przeworsk 0:3 (0:1) Strączek 3, 53, Boratyn 60;

Start Pruchnik - Biało-Czerwoni Kaszyce 5:0 (2:0) Stanik 30, Bochnak 33, M. Mikłasz 50, Wojtowicz 70, 85;

Huragan Gniewczyna - Motor Grochowce 3:2 (1:1) Mirek 42, 50, Jagieła 84 - Furtak 27, Wiącek 87;

Roztocze Narol - San Hurko-Hureczko 0:1 (0:1) Danielak 20-karny;

Santos Piwoda - MKS Radymno 0:1 (0:0) Szpunar 75.