Klasa O Jarosław. Orzeł Przeworsk mistrzem jesieni

Na zakończenie rundy Orzeł Przeworsk wygrał z KS-em Kisielów-Pełnatycze 5:0.

Sanoczanka Święte - MKS Kańczuga 2:2 (1:1)

Bramki: Modny 45+1, 84 – Bawor 40+3, Dziedzic 58.

Święte: Kokot - G.Karbownik, T. Kisielewicz ż (90 Muszak), Seryło (65 Serafin), P. Białowąs (75 Grabiec ż) – S. Zubrzycki (75 M. Zubrzycki), Gorczyca, Modny, Kiełbowicz, Mucha – Gawłowski ż. Trener Rajmund Gorczyca.

Kańczuga: Majcher – Borcz, Gaweł, Protsyk, Cieleń cz[45-faul] – Zając, Sykała żż cz[90], Argasiński ż, Bawor – Majkutowski, Grzebyk (46 Dziedzic). Trener Wiesław Kiszka.

Sędziował Paryniak (Lubaczów). Widzów 100.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany a ozdobą tej części spotkania były bramki z rzutów wolnych zdobyte w doliczonym czasie gry. Po przerwie więcej z gry mieli gospodarze ale to przyjezdni mimo, że grali w osłabieniu po czerwonej kartce Cielenia tuż przed przerwą, zdobyli gola. Jeden punkt miejscowym uratował Paweł Modny w końcówce meczu. Wcześniej Zubrzycki trafił w słupek. Drużyna gości mecz kończyła w dziewiątkę, w końcówce drugiej połowy Radosław Sykała obejrzał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę.

KS Kisielów-Pełnatycze – Orzeł Przeworsk 0:5 (0:2)

Bramki: Boratyn 18, 47, 70, Struś 44, Wilk 73.

Kisielów-Pełnatycze: Lisztoń – Świtalski, Lasek, Ziembicki, Rychtyk (60 Kramarski)– Wilgusz, Stadnicki (55 Ożga), Gujda, Podgórski, Dylewski ż – Kiełbasa ż (70 Stecura). Trener Tomasz Rząsa.

Orzeł: Kurosz (68 Niemiec) – P. Gurak (73 A. Gurak), Strączek, Misiło, Misiąg (53 Tworzydło) – Cząstka, Barszczak, Kudła, Struś (63 Piątek), Wilk – Boratyn (78 Pikuła). Trener Arkadiusz Kiszka.

Sędziował Włoch (Jarosław). Widzów 100.

Orzeł do Kisielowa przyjechał z zamiarem zdecydowanego zwycięstwa, i to w pełni wykonał. Podopieczni trenera Arkadiusza Kiszki byli lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła od gospodarzy. Można zaryzykować stwierdzenie, iż większym przeciwnikiem dla zawodników Orła była murawa, która była w katastrofalnym stanie, niż piłkarze z Kisielowa. Zwycięstwo Orła mogło być jeszcze wyższe, gdyby Orłowcy wykorzystali kilka innych sytuacji. Ozdobą meczu było świetne trafienie Edwina Strusia, gdy to 19-letni pomocnik gości huknął jak z armaty zza pola karnego pod poprzeczkę Eryka Lisztonia.

POZOSTAŁE MECZE: KS Kisielów-Pełnatycze - Orzeł Przeworsk 0:5 (0:2) Boratyn 18, 47, 70, Struś 44, Wilk 73;

Zorza Zarzecze - San Hurko-Hureczko 1:1 (1:0) Rząsa - Gosa;

Santos Piwoda - LKS Skołoszów 2:1 (0:1) Niemczak 50, R. Skrzypek 55 – M. Buczkowski 45;

Płomień Morawsko - Roztocze Narol 2:0 (1:0) Skiba 29, 50;

Pogoń-Sokół Lubaczów - Biało-Czerwoni Kaszyce 2:1 (0:0) Roman 52, Grudowski 85 – Chwasta 87;

Motor Grochowce - MKS Radymno 3:1 (3:0) Tarnawski 3, Bąk 16, 22 – Hamacher 77;

Huragan Gniewczyna - Start Pruchnik 0:1 (0:1) W. Znamieńczyków 15.