Klasa O Jarosław. Piąty remis Orła Przeworsk [ZDJĘCIA]

Sanoczanka Święte (zielone koszulki) pokonała Morawsko.
Sanoczanka Święte (zielone koszulki) pokonała Morawsko. Łukasz Solski
Duża niespodzianka w Kisielowie, gdzie miejscowa drużyna, która do tej pory nie wygrała żadnego meczu, zlała Huragan aplikując mu aż siedem goli. Na pozycji lidera umocniła się Sanoczanka po zwycięstwie z Płomieniem. Na drugie miejsce wskoczyła Pogoń-Sokół, która na wyjeździe pokonała San.

MKS Kańczuga - Start Pruchnik 3:1 (1:0)

Bramki: Rybkiewicz 5, Dziedzic 82, 87 – M. Mikłasz 90+2.

Kańczuga: Majcher – Ł. Borcz, K. Borcz, Rybkiewicz ż (46 Bawor), Argasiński ż – Pilawa, Gaweł, Sykała, M. Cieleń ż, Grzebyk ż (55 Dziedzic ż) – Majkutowski (88 Hanus). Trener Marek Rybkiewicz.

Pruchnik: Madejowski – Lasek ż, Jablonsky, Kamiński (67 Gilarski), M. Mikłasz – Wojtowicz (82 Kurecki), Stanik (88 Kubas), W. Znamieńczyków (79 Tuleja), Pańko, R. Znamieńczyków - Parawa. Trener Przemysław Lasek.
Sędziował: Rokita (Przemyśl). Widzów 100.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie po golu Marka Rybkiewicza, goście odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę. W drugiej połowie miejscowi na stawili się na kontry i po dwóch takich akcjach zdobyli kolejne bramki. Honorowe trafienie dla Startu padło w doliczonym czasie gry.

Orzeł Przeworsk - LKS Skołoszów 2:2 (2:2)

Bramki: Tworzydło 9-karny, Boratyn 21 – Tyrawski 2, M. Buczkowski 15.

Orzeł: Kurosz – Kowal, Tworzydło, Misiło ż cz [90+1-nie sportowe zachowanie], Strączek – P. Gurak (46 Piątek), A. Gurak (50 Piątek), Barszczak, Wilk, Misiąg - Boratyn. Trener Arkadiusz Kiszka.

Skołoszów: D. Buczkowski – Kolanek, Marcuch, Kowalski, K. Buczkowski ż (90+3 Kuryj) – M. Buczkowski, Koras (64 Mynkiw), Gierczak, Dębski ż, Tyrawski - Wójtowicz. Trener Grzegorz Gierczak.

Sędziował: Pawlus (Przemyśl). Widzów 200.

Wynik meczu ustalono po 20 minutach. W drugiej połowie Orzeł zmarnował trzy wyśmienite okazje do zdobycia gola. Był to piąty remis przeworskiej drużyny z ośmiu rozegranych.

POZOSTAŁE MECZE: San Hurko-Hureczko - Pogoń-Sokół Lubaczów 1:4 (1:2) Kazek – Małecki dwie, samob, Cisek;

Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko 4:2 (1:2) M. Zubrzycki 19, Gawłowski 62, 90+1 karny, Grabiec 83 – Skiba 9, Lorenowiz 22;

Motor Grochowce - Santos Piwoda 5:1 (3:0) Sanocki 14, 22, Tomaszewski 45, samob 48, Bąk 80-karny – Wojciechowski 77;

KS Kisielów-Pełnatycze - Huragan Gniewczyna 7:1 (3:0) Podgórski 1, Taciuch 30, 32, 75, Kramarski 50, Lasek 60-karny, Świtalski 64 – Gliniany 70;

MKS Radymno - Zorza Zarzecze 1:1 (1:0) Hamacher 20 – Drob 86;

Biało-Czerwoni Kaszyce - Roztocze Narol 4:1 (2:1) Wielgosz 7, Chwasta 12, 70, Cyran 55 – Cywka 35. kostek