Klasa O Krosno. Partyzant przegrywał po 13 minutach 0-2, ale punkty zostały w Targowiskach. Lider z Beska nadal trzyma rywali na dystans

Sebastian Czech
W meczu Czarni Jasło - LKS Skołyszyn nie brakowało twardej walki
W meczu Czarni Jasło - LKS Skołyszyn nie brakowało twardej walki Marek Dybaś
Kapitalny, emocjonujący mecz w Targowiskach. Pierwszy kwadrans rewelacyjny w wykonaniu Nafty, zwieńczony zdobyciem dwóch goli. Prawdziwy nokaut i wydawało się, że decydujący. Mało kto wierzył, że gospodarze podniosą się z desek.

Gospodarze potrzebowali trochę czasu, ale jak już wstali, to przejęli inicjatywę i odwrócili losy spotkania. Głównie za sprawa Kozubala, ostatnio niezawodnego strzelca. Partyzant na odrobienie dwubramkowych strat oraz objęcie prowadzenia potrzebował zaledwie 11. minut. Dzięki wygranej gospodarze nadal liczą się w walce o awans do czwartej ligi z Przełomem i Kotwicą.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Nafta Jedlicze 3:2 (0:2)

Bramki: Kozubal 65, 74, Penar 76 – Augustyn 5, Kut 13.

Partyzant: Niemiec – Haznar ż, Chmielowski, Penar, J. Jurczak (46 Szubrycht) - Kubal (90 Rygiel), Stodolak, Pernal (81 Kamola), Aszlar (65 Latkiewicz ż) – K. Dobrzański, Kozubal. Trener Dariusz Soliński.

Nafta: Bogacz – Wąchała ż, Krawczyk, Biernat, Jamrogiewicz - Augustyn (85 Gołąb), Gierlicki (90 Jastrzębski), Konrad Rymarczyk ż, Karol Rymarczyk, Frączek - Kut. Trener Mariusz Stawarz.

Sędziował Radożycki (Brzozów).

Widzów: 150.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 2:0 (1:0)
Ł. Zych 19-karny, S. Jurczak 75,

Start Rymanów - Iwonka Iwonicz 0:0,

Ostoja Kołaczyce - LKS Tarnawa 0:2 (0:0) Wethacz 48, Furdak 70,

Przełom Besko - Gaudium Łężyny 4:1 (3:1) K. Kijowski 13-karny, 35-karny, Mogilany 29, Kapłon 81 – Jakubowski 43,

Iskra Przysietnica - Polonia Kopytowa 4:0 (2:0) Bieda 3, M. Boczar 37, D. Wacek 65, Ankowski 76,

Przełęcz Dukla - Markiewicza Krosno 2:3 (0:2) P. Zima 49, 56-samobójcza - Jarząb 20, G. Jurczak 35, Żywiec 70,

Czarni 1910 Jasło - LKS Skołyszyn 2:0 (1:0) Szopa 30, Gabryel 81.

Klasa O Krosno: Czarni Jasło pokonali u siebie LKS Skołyszyn...