Klasa O Krosno: Partyzant Targowiska wraca na zwycięską ścieżkę

sec
Marek Dybaś
Piłkarze Partyzanta Targowiska po wpadce pozbierali się i wygrali pewnie z sąsiadem z tabeli. Porażki doznał Start Rymanów, lider tabeli.

Partyzant Targowiska – Przełęcz PPMD Dukla 3:0 (0:0)
Bramki:
Stodolak 49, Kozubal 78, 90+1.
Partyzant: Niemiec – Pelczar, Haznar, Chmielowski, Penar (58 Kamola) – Pernal, Stodolak ż, Ł. Wilk, K. Dobrzański – Kubal ż, Kozubal. Trener Dariusz Soliński.

Przełęcz: Fornal – Mormol, Prach ż, Mierzejewski, P. Zima – Gorzenik (70 Kowalski), Krzywda (82 Gonet), Mielech, Korzec (86 Kasperkowicz), Moszczyński (36 Mikus) – Pęcak. Trener Sławomir Skwarcan.

Sędziował Farion (Krosno). Widzów 100.

W pierwszej połowie goście mieli więcej okazji do zdobycia gola, ale Krzywda trafił w poprzeczkę, a Pęcak przegrał pojedynek z bramkarzem. Skutecznością po przerwie popisali się za to gospodarze, dzięki czemu wysoko wygrali z sąsiadem w tabeli.

Iwonka Iwonicz – Czarni Jasło 1:0 (1:0)
Bramka
: Praisnar 15-karny.

Iwonka: G. Kielar - K. Bołd ż, Ł. Łuszcz z, B. Rajchel, M. Kielar, Penar, Ł. Rajchel ż (49 Krupa), Kochanik, Rogowski (75 Wołczański), Praisnar (30 Winiarski) - Socha. Trener Łukasz Rajchel.

Czarni: Szostak – Wiśniowski (53 Żygłowicz), Borowiec (85 Musiał), Dziedzic, Dziobek – Kulig, Munia, Rodak (69 Foryś), Szopa ż, Urban ż – Wyderka ż (46 Kurdziel). Trener Tomasz Maczuga.

Sędziował Błażejowski (Sanok). Widzów 100.

Nie wiedzie się jaślanom, którzy przegrywają nawet z niżej notowanymi rywalami.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Polonia Kopytowa – Gaudium Łężyny 2:3 (0:1)
dla gości Smoleń 35, Stachaczyński 65, Kalityński 84,

Gimball Tarnawa - Skołyszyn 2:0 (1:0) D. Swalarz 7, Bihun 84,

Grabowianka Grabówka – Iskra Przysietnica 0:2 (0:1) Brożek 33, K. Jantosz 60,

Kotwica Korczyna – Ostoja Kołaczyce 2:0 (0:0) Cieplik 48, Słowik 61,

Markiewicza Krosno – Przełom Besko Besko 1:3 (0:0) G. Jurczak 50 – Kolanko 55, Zajączkowski 60, K. Kijowski 81,

Nafta Splast Jedlicze – Start Rymanów 2:1 (2:1) Frączek 27, 45 – Bączek 12.