Klasa O Rzeszów: Głogovia Głogów Młp. wygrała w Zaczerniu [ZDJĘCIA]

Głogovia (pasiaste stroje) pokonała na wyjeździe Zaczernie
Głogovia (pasiaste stroje) pokonała na wyjeździe Zaczernie K_kapica_afk
Lider tabeli klasy O Rzeszów nie zwalnia. Tym razem Głogovia pokonała na wyjeździe beniaminka z Zaczernia. Sporą niespodzianką jest wysokie zwycięstwo Błażowianki w Sokołowie Małopolskim.

KS Zaczernie – Głogovia 1:3 (0:0)

Bramki: Jacek 83 – Ciuła 65, Urbaniak 66, Hajkowicz 80.

Zaczernie: Łyko – Pukała, Paulo (70 Pamuła), P. Kłeczek, Sieradzki, Śliwa, Pękala (80 Panek), A. Cieśla (70 Smężeń), Barański (65 Huliński), Ziemiński (65 Jacek), Baran. Trener Łukasz Kłeczek.

Głogovia: Lipka – Góra (60 Urbaniak), Szkolnik, Ochalik, Cynar, Chmiel (70 Kłak), Chamera, Świst, Ciuła (66 Złamaniec ŻK), Codello (46 Hajkowicz), Dec (85 Garlak). Trener Jacek Sowa.

Sędziował: M. Krasowski (Leżajsk); Widzów 100.

W meczu 5. kolejki klasy O Rzeszów, KS Zaczernie przegrało u siebie z Głogovią Głogów Małopolski 1:3. Czytaj także: Sobota z 1, 2, 3 i 4 ligą [WYNIKI, RELACJE]Po wygranej z Leicester Klopp narzekał na... suchą murawę. "To zmieniło naszą grę"

Klasa O Rzeszów. Derbowy pojedynek KS Zaczernie - Głogovia G...

Mecze Zaczernia z Głogowem zawsze miały dodatkowy smaczek. W przeszłości były traktowane jak derby, choć w jednej gminie nie są. Pierwsza połowa była dość bezbarwna. Mecz rozkręcił się dopiero po przerwie. Goście objęli prowadzenie i zaraz po wznowieniu ze środka ponownie ukłuli rywala i mecz był praktycznie ułożony. Szczęście w nieszczęściu miał Paweł Ciuła, który w 65. minucie zderzył się ze słupkiem i z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, szczęście było takie, że ułamek sekundy wcześniej wpakował piłkę do siatki rywala.

POZOSTAŁE WYNIKI

LKS Trzebownisko - Jedność Niechobrz 2:1 (0:1)
Panek 65, Wiśniewski 80 – Kłeczek 8-karny; Wiśniewski nie wykorzystał w drugiej połowie karnego,

Sokół Sokołów Młp. - Błażowianka Błażowa 0:3 (0:2) P. Kanach 17, Durek 32, Kruła 77,

Błękit Żołynia - Wisłok Strzyżów 5:1 (1:0) S. Koba 41, Działo 55, Walawender 59, Urban 75, Kowalski 90 - Grodzki 80;

Bratek Bratkowice - Strug Tyczyn 0:1 (0:0) Stanio 56,

Włókniarz Rakszawa - Strumyk Malawa 3:1 (0:0) Patryk Sobuś 60, 72, Motyl 65 - Smoleń 56

Sawa Sonina - KS Stobierna 1:1 (1:0)Słonina 35 – Jakubowski 63.

Resovia II - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5:1 (2:1)Samobójcza, Persak, Straszkiewicz, Feret, Kmiotek – Serafin.