Klasa O Stalowa Wola, klasa okręgowa Stalowa Wola, 5 liga Stalowa Wola, V liga Stalowa Wola. Sokół Sokolniki przegrał ze Strzelcem Dąbrowica

puch
Archiwum
Niespodzianka w Sokolnikach, gdzie zwycięstwo świętowała niżej notowana Dąbrowica. Gospodarze, po dwóch czerwonych kartkach, mecz kończyli w dziewiątkę, czego nie omieszkali wykorzystać przyjezdni.

OKS Mokrzyszów – Górnovia Górno 0:1 (0:0)

Bramka: Szeliga 90.

OKS: Szczytynski- Zasadni, Guściora, Kułaga (70 Malicki), Leptacz (46 Bałata) – Prarat [ż], Damian Wolak [ż], Rzepiela (76 Bożek)- Laskowski, Szwed (77 rodzeń), Dominik Wolak.

Górnovia: Pieniek [ż], Rychel [ż], Radomski (89 Kowalczyk), Kurdysz, Dec, Partyka, Perlak (75 Piersiak), Miazga [ż], Słonina, Szewczyk, Szeliga.

Sędziował Marcin Okleciński (Stalowa Wola).

Górnovia przerwała dobrą passę piłkarzy z Mokrzyszowa, którzy jeszcze do soboty mogli cieszyć się z trzech wygranych z rzędu. Porażka boli tym bardziej, że OKS bramkę stracił w 90 minucie. Za to dla zespołu z Górna, który wciąż pozostaje w strefie spadkowej, trzy punkty są na wagę złota.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Słowianin Grębów - Unia Skowierzyn 1:0 (0:0)

LZS Zdziary - KP Zarzecze 6:0 (3:0) Gąsiorowski trzy, Cichoń, Mulawka, Gruszczyk

Olimpia SOLO Pysznica - Sparta Jeżowe 5:1 (1:0) Bajgierowicz, Bąk dwie, Sobiło, Dziura - Sabat

Sokół Kamień - Stal Nowa Dęba 6:2 (2:1) Kobylarz 35, Rurak 39, 48–karny, G. Słonina 50, Kida 63 – Surdy, Diektiarenko

Sokół Sokolniki - Strzelec Dąbrowica 2:3 (1:1) dla gospodarzy: Fietko, Adamczyk

Rotunda Krzeszów - San Kłyżów 4:2 (2:2) Juśko 4, Rębacz 6, 85, Babij 58 – Bąk, Mroczek

Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1:2 (1:1) Brzeziński 40 - Bujniak, Maruszak

Mecz Stal II Stalowa Wola - Stal Gorzyce został przełożony na 5.06 na godz. 20:30.