Klasa O Stalowa Wola. Ostatnia w tabeli Rotunda Krzeszów wygrała z Sanem Kłyżów 1:0

kara
archiwum
Ostatnia w tabeli Rotunda Krzeszów ograła przedostatni San Kłyżów 1:0 po golu Marka Rębacza w 76 minucie. Brzyska Wola wygrała u siebie z Grębowem 2:0. Jednego gola, bezpośrednio z rzutu rożnego, strzelił D. Kaczmarczyk.

Losy meczu odwrócili zawodnicy z Pysznicy. Od 26 minuty przegrywali 0:1, po golu Grześkiewicza (rzut karny). Nie poddali się jednak - doprowadzili do remisu (Dybka), a potem wyszli na prowadzenie (Urbanik). Nowa Dęba ograła wysoko Ulanów. Hat-tricka zaliczył Kamil Serafin, dwa razy na listę strzelców wpisał się Wolan. Spartę Jeżowe do zwycięstwa poprowadził Wojtanowicz. Trafił w 30 i 75 minucie.

Rotunda Krzeszów - San Kłyżów 1:0 (0:0)

Bramki: Marek Rębacz 76.

Krzeszów: Warchoł, Szast (46 Bosak), D. Fąfara, R. Fąfara, Jednacz, Klekacz, Rębacz, Samko, Szostak, K. Wnuk (80 Schiffer), J. Wnuk.

Kłyżów: Mroczek, Kata, Bąk, Cichoń, Drąg, Kutyła, Madej, D. Pięta, P. Pięta, Piotrowski, Siek (87 Kryń).

Sędzia: Chmura. Widzów: 130.

POZOSTAŁE WYNIKI: Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Kamień 0:1 (0:0) G. Woźniak 58;

LKS Brzyska Wola - Słowianin Grębów 2:0 (1:0) D. Kaczmarczyk 10 - bezpośrednio z rożnego, M. Socha 50;

Sokół Sokolniki - Wisan Skopanie 0:1 (0:1) Ł. Trzeciak 8;

Sparta Jeżowe - Bukowa Jastkowice 2:0 (1:0) D. Wojtanowicz 30, 75;

Retman Ulanów - Stal Nowa Dęba 2:6 (1:2) Wołoszyn 41, Bąk 70 - Kamil Serafin trzy, M. Wolan dwie, Gorzelany;

Pogoń Leżajsk - LZS Ździary 2:2 (2:1) Piotr Bubiłek - karny, Ł. Gaweł - Cichoń 32, W. Sobiło 65;

Unia Nowa Sarzyna - Olimpia SOLO Pysznica 1:2 (1:0) Grześkiewicz 26-karny - K. Dybka, P. Urbanik.