Klasa O Stalowa Wola. W meczu do jednej bramki Pogoń Leżajsk rozprawiła się z Wisanem. Siedem goli w Brzyskiej Woli [WYNIKI, STRZELCY]

puch
Siedem goli padło w Brzyskiej Woli, gdzie miejscowi przegrali z Bukową 1:6. W meczu do jednej bramki Pogoń rozprawiła się z Wisanem. Podobnie też Sokolniki odprawiły Spartę, strzelając gościom cztery bramki i nie tracąc ani jednej.

Rotunda Krzeszów – Olimpia SOLO Pysznica 2:4 (1:2)

Bramki: Rębacz 39, Babij 71 – Maślach 34, Młynarczyk 36, 55, Urbanik 82.

Rotunda: Schiffer (37 Klekacz) – Jednacz, M. Warchoł, D. Warchoł ż, Wnuk ż (80 SS. Skakuj), R. Fąfara, D. Fąfara (68 Wyszyński), Rębacz ż, Szast cz 90+2, Babij, Szostak ż.

Olimpia: Czarnecki (46 Mazur) – Stelmach (65 Haliniak), Błażejowicz ż, Socha, Młynarczyk (60 Kaczkowski), Bednarz ż, Szado, Kuliś, Bąk (60 Dziura), Maślach ż (44 Urbanik), Dybka (67 Maziarz).

Sędziowali: Mateusz Jaskot oraz Mateusz Bełczowski i Andrzej Wilk (Stalowa Wola).

W 34 minucie piłkarze Olimpii Rozpoczęli festiwal strzelecki, najpierw piłkę do bramki skierował Dawid Maślach, dwie minuty później drugiego gola na korzyść Pysznicy dołożył Piotr Młynarczyk, a po kolejnych trzech – celnym strzałem odpowiedzieli gospodarze. W drugiej połowie znowu padły trzy bramki i znów dwie dla Olimpii, a jedna dla Rotundy.

Pozostałe wyniki:
LZS Ździary - Sokół Kamień 3:2
Sobiło, Gruszczyk, samobójcza – Kobylarz, Socha;

Pogoń Leżajsk - Wisan Skopanie 5:0 (3:0) Drożdżal 19, Stefan 28, 75, Gaweł 36, Leja 51;

Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 4:2;
San Kłyżów - Słowianin Grębów 0:3 (0:1)
Bednarz 7, 49, Wermiński 52;

LKS Brzyska Wola - Bukowa Jastkowice 1:6 (0:1) Hacia - J. Partyka, Marcin Partyka, Kaczmarczyk dwie, Michał Partyka – karny, Smalisz;

Retman Ulanów - Stal II Stalowa Wola 0:1;
Sokół Sokolniki - Sparta Jeżowe (2:0
) Muniak 12, Adamczyk 20, 67, Chmiel 60.