Klasa O Stalowa Wola. W Pysznicy piłkarze Retmana zeszli z boiska, gdy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy

puchZaktualizowano
W doliczonym czasie gry piłkarze Retmana Ulanów zeszli z boiska
W doliczonym czasie gry piłkarze Retmana Ulanów zeszli z boiska Archiwum
Gorąco w Pysznicy, gdzie goście z Ulanowa przy stanie 1:1 w doliczonym czasie gry zeszli z boiska, po tym jak sędzia podyktował drugi w tym meczu rzut karny dla gospodarzy.

Pierwsza bramka w Jaskowicach padła w 64 minucie. Gospodarze objęli prowadzenie tylko na dwie minuty, bo tyle właśnie trzeba było czekać na odpowiedź gości z Sokolnik.

Pogoń prowadziła w Grębowie od 2 minuty. W drugiej połowie jednak najpierw zaliczyła samobójczą wpadkę, później celnym strzałem popisali się piłkarze Słowianina i to oni ostatecznie cieszyli się z 3 punktów.

WYNIKI: Stal II Stalowa Wola – Sparta Jeżowe 5:0 (4:0),
Słowianin Grębów – Pogoń Leżajsk 2:1 (0:1)
samobójcza 50, Dziura 70 – Bubiłek 2,

LZS Ździary – Rotunda Krzeszów 11:1 (7:1) Sobiło cztery, Gruszczyk, Wojtas, Pchełka, Łyp, Cupak, Cichoń, Sałek - Fąfara,

San Kłyżów - Siarka II Tarnobrzeg 0:3,
Wisan Skopanie – Unia Nowa 0:5 (0:3)
Madej 9, 39, Łuczak 15, 72, Gnatek 90,

Bukowa Jastkowice – Sokół Sokolniki 1:1 (0:0) Bartnik 64 – Surdy 66,

Stal Nowa Dęba – LKS Brzyska Wola 2:2 (0:0) dla gości: Kasprzak 50, Kaczmarczyk 70,

Olimpia SOLO Pysznica – Retman Ulanów przy stanie 1:1 goście zeszli z boiska.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze