Klasa O Stalowa Wola. Ździary po wyrównanym spotkaniu zremisowały z Pogonią 1:1 [WYNIKI, RELACJE]

puch
Piotr Krzyżanowski
Retman do przerwy prowadził w Nowej Dębie 1:0, jednak po zmianie stron gole strzelali już tylko gospodarze i to oni cieszą się z kolejnych trzech punktów.

Kiedy wszystko wskazywało na to, że spotkanie Olimpii z Unią zakończy się bezbramkowym remisem, w ostatnich minutach Nowa Sarzyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

LZS Ździary - Pogoń Leżajsk 1:1 (1:1)

Bramki: Łyp 9 – Borek 32.

LZS: Płoskoń – Sałek, Kwiatkowski (58 Gąsiorowski), Łyp, Urbaniak (46 Gruszczyk), Cupak, Cichoń (80 Pchełka), Ujda, Pachla, Wojtas (75 Mulawka), Sobiło. Trener Paweł Szafran.

Pogoń: Maykhrovych - Maruszak, Bubiłek, Czerwonka, Bukowski, Baj, Drożdżal ż, Czarniecki, Borek, Leja ża, Stefan. Trener Daniel Zielenkiewicz.

Sędziował: Chmura (Stalowa Wola).

Ździary po wyrównanym spotkaniu zremisowały z Pogonią 1:1, a wynik został ustalony już w pierwszej połowie meczu. Z wysokiego C zaczęli piłkarze LZS-u, którzy po niespełna 10 minutach prowadzili już 1:0, na odpowiedź gości nie trzeba było jednak czekać zbyt długo. 20 minut później po celnym strzale Wojciecha Borka piłkarze z Leżajska doprowadzili do podziału punktów.

POZOSTAŁE WYNIKI: Stal Nowa Dęba - Retman Ulanów 3:1 (0:1) dla gości: Bykiv 24;

Olimpia SOLO Pysznica - Unia Nowa Sarzyna 0:1 (0:0) Kwaśniak 86;

Sokół Kamień - Siarka II Tarnobrzeg 2:3 (2:2) Rurak, Matenka - Rękas, Józefiak, Mróz;

Słowianin Grębów - LKS Brzyska Wola 3:1 (1:0) Cholewa dwie, Bednarz - Średniawski 75;

Wisan Skopanie - Sokół Sokolniki 0:3 (0:3) Chmiel 5, samobójcza 41 Woś 44;

Bukowa Jastkowice - Sparta Jeżowe 0:1 (0:1) Olko 26;

San Kłyżów - Rotunda Krzeszów 3:2 (2:0) dla gospodarzy: Madej 38, Szyk 42, Cichoń 75.

Mecz Stal II Stalowa Wola - LZS Jadachy nie odbył się, goście nie dojechali.

Derby Dolnego Śląska dla Miedzi. Beniaminek wygrał 2:0 z Zagłębiem Lubin