Barbara Piestrak jest właścicielką Zakładu Cukierniczego „Anielskie Wypieki". Została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2012.

Najważniejsze osiągnięcia

Najważniejszym, osobistym osiągnięciem dla pani Barbary są zadowolone twarze klientów, a zwłaszcza tych najmniejszych, gdy odbierają torty z swoimi ulubionymi postaciami z bajek kreskówek. Właścicielka Zakładu Cukierniczego „Anielskie Wypieki" nie potrafi odmówić wykonania tortu dla najmłodszych, choć zdąża się, że takie zamówienie jest składane naprawdę w ostatniej chwili.

- Po postu nie umie odmawiać maluszkom, bo wiem jak się cieszą z takich tortów. Nie raz zdarza się, że dzwonią rodzice i mówią, że ich pociechy nie chciały dać pokroić torcika, bo był tak piękny - uśmiecha się Barbara Piestrak.

Za swoje osiągnięcie uważa również, że to co umie zawdzięcza sobie samej, swojej cierpliwości do wykonywania ozdób, które wymagają precyzji i dokładności w odzwierciedlaniu ich, aby wyglądały identycznie np. jak w przesłanym zdjęciu od klientów.

Pani Barbara mieszka w małej miejscowości, a klientów na torty ma z całego Podkarpacia. Ci, którzy doceniają jej pracę nie zważają na odległość, tylko składają zamówienia na wymyślne torty o przeróżnych kształtach np. na wieczór kawalerski - popersie kobiety, na tort w kształcie domu, który jest budowany na tort w kształcie ulubionego pluszaka dziecka. Torty takie są ogromną niespodzianką dla osoby obdarowanej, jak również sprawiają radość osobie obdarowującej, która widzi zachwyt na ich twarzy takiej osoby.

– Moment wydania tortu klientowi wynagradza cały trud i godziny poświecone na jego tworzenie lub jak to klienci mówią na rzeźbienie w cieście - podkreśla Barbara Piestrak.

Największy sukces w 2012 roku

Za swój największy sukces, Barbara Piestrak, uważa połączenie prawdziwej pasji ze sposobem na życie. Pokazanie ludziom, że tort nie musi być nudny, zwyczajny bez wyrazu, że z ciasta można wyczarować dosłownie cuda, które będą prawdziwym diamentem na każdym przyjęciu i każdy będzie o takim torcie długo mówił. Sukcesem dla właścicielki Zakładu Cukierniczego „Anielskie Wypieki", jest również fakt, iż pomimo bardzo krótkiej obecności na rynku (nie całe dwa lata) i stosunkowo młodego wiek 28 lat cukierniczki, z roku na rok podwaja się liczba jej klientów na wypieki.

Pani Barbara, za sukces uważa również, to że ma siłę, radość życia oraz że może nią zarażać innych. Kocha życie i ludzi, bo wie że ma tyle jeszcze do robienia i pokazania innym,  że życie jest kolorowe, jeśli się robi sie to, co się lubi w życiu na co dzień i nie ważne że się czasem pada z nóg po całym dniu pracy, jeśli trzeba pomóc w czymś rodzinie lub przyjaciołom.

Aby zagłosować na Barbarę Piestrak, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.7
Koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT.

Aktualny ranking głosowania Czytelników