Kobieta skoczyła z urwiska

  Kobieta skoczyła z urwiska

  Jakub Markiewicz

  Nowiny

  Nowiny

  Służby ratunkowe na miejscu zdarzenia.

  Służby ratunkowe na miejscu zdarzenia. ©Jakub Markiewicz

  Przy ulicy Ubocz w miejscowości Zakopane około godziny 19 doszło do wypadku. Spacerująca młoda kobieta z mężczyzną pokłócili się. W pewnym momencie kobieta rzuciła z urwiska telefon komórkowy krzycząc w stronę mężczyzny. Następnie rzuciła się ze skarpy, na dole której płynie strumień.
  Służby ratunkowe na miejscu zdarzenia.

  Służby ratunkowe na miejscu zdarzenia. ©Jakub Markiewicz

  Kobieta stoczyła się kilkanaście metrów i straciła przytomność. Jej kompan zawiadomił mieszkańców sąsiedniego domu i ruszył w dół na pomoc. Świadkowie twierdzą, że był pijany.

  Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, a po chwili dwie jednostki straży pożarnej, policja i kolejna karetka (z lekarzem). Strażacy mieli utrudniony dostęp do poszkodowanej, która przez kilkanaście minut nie dawała znaków życia.

  W końcu ratownicy dotarli do kobiety i mężczyzny krzycząc do załogi karetki, że kobieta jest nieprzytomna, ale żyje. Przy użyciu lin, przetransportowali kobietę na wzniesienie. Stamtąd zabrało ją pogotowie do szpitala.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Grażą

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo