Kolarstwo. Kasia wygrała w Czechach i Polsce

Katarzyna Socha pewnie wygrała kolejny wyścig Pucharu Polski.
Katarzyna Socha pewnie wygrała kolejny wyścig Pucharu Polski. archiwum
Świetny weekend miała Katarzyna Socha, juniorka młodsza Poltino Azalii Brzózy Królewskiej - wygrała wyścig w kolarstwie przełajowym w czeskim Krnovie, a dzień później zajęła 1 miejsce w VIII wyścigu z cyklu Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym.

W tej drugiej imprezie, która odbyła się w Gościęcinie, Kasia wyprzedziła o 30 sekund Patrycję Świerczyńską (Start Tomaszów Mazowiecki) i Maję Drelak (UKS Stobrawa Kluczbork). Wojciech Miazga, kolega klubowy Kasi, w wymienionych wyścigach zajął odpowiednio 5 i 12 lokaty. Kolejny wyścig PP odbędzie się w Bieganowie (28.12), ale Azalia ma skromne środki i nie jest pewne, czy jej zawodnicy pojadą się ścigać.