Kolarstwo. Resoviacy w MP MTB Cross Country

Marcin Jastrzębski
W Kielcach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski MTB Cross Country. Z niezłym skutkiem walczyli w nich rzeszowianie.

Prowadzeni przez trenera Eugeniusza Korbeckiego drużyna Resovii w składzie: Ewelina Szybiak, Radosław Durat, Grzegorz Ziajka i Adam Kawula zajęła 7. miejsce wśród 17 drużyn złożonych w większości z seniorów.

Indywidualnie w kategorii juniorów młodszych Adam Kawula zajął 4. miejsce w wyścigu o Puchar Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego. W wyścigu kobiet (do 23 lat) Ewelina Szybiak zajęła 5. miejsce. W kategorii juniorów Radosław Durat zdobył 8. miejsce, a Grzegorz Ziajka 19. miejsce.