Kolejne sukcesy reprezentantów Smak Górno Azalii Brzóza Królewska

facebook.com/KLKS-Azalia-Brz%C3%B3za-Kr%C3%B3lewska-155787204829577
W Zubrzycy Górnej koło Spytkowic odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym oraz otwarte Mistrzostwa Małopolski.

Trzy medale zdobyli zawodnicy Smak Górno Poltino Azalia W Brzózka Królewskie.

W jeździe indywidualnej na czas na dystansie 6 km złoty medal zdobył Borys Klaczkowski, a na 3. pozycji uplasował się Krzysztof Gdula z Akademii Kolarskiej Głogovia Głogów Młp.

W jeździe dwójkami na czas na dystansie 12 km złoty medal zdobyła dwójka Azalii w składzie Filip Młynarski i Borys Klaczkowski, a srebrny medal także przypadł dwójce z Azalii, w której jechała dwójka w składzie Arseniusz Czudec i Kamil Kulec. Brąz natomiast przypadł dwójce: Wiktor Jeż i Bartosz Gancarz (Jedlicze Team).

Natomiast w otwartych Mistrzostwach Małopolski w kategorii juniorek w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 12 km wygrała Malwina Mul, a w kat. juniorka młodsza na dystansie 6km wygrała Joanna Muskus.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani