Kolping FRAC Jarosław przegrał z Dojlidami Białystok

Miłosz Bieniaszewski
Archiwum
W meczu rozgrywanym awansem Kolping FRAC Jarosław przegrał u siebie z Dojlidami Białystok. Tym samym przerwana została passa jarosławian.

Jarosławianie do tego meczu przystępowali po czterech kolejnych wygranych. Ich dobrą passę przerwały Dojlidy Białystok, które przed tym spotkaniem miały tylko punkt więcej od gospodarzy.

Wśród gości prym wiódł Wang Zeng Yi, były zawodnik jarosławian. "Wandżi" wygrał oba swoje pojedynki, a Jakubowi Kosowskiemu i Gustavo Tsuboi nie dał ugrać nawet jednego seta. Kropkę nad "i" postawił Aliaksandr Khanin, który po ciekawej walce ograł Kosowskiego.

Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok 2:3

Wyniki gier: 1:0 Gustavo Tsuboi - Aliaksandr Khanin 3-1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:9), 1:1 Jakub Kosowski - Wang Zeng Yi 0-3 (8:11, 9:11, 6:11), 2:1 Dmitrij Prokopcow - Paweł Platonow 3-1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:8), 2:2 Tsuboi - Wang Zeng Yi 0-2 (3:11, 9:11), 2:3 Kosowski - Khanin 1-2 (10:12, 11:1, 9:11).