Kolping wygrywa z Ostródą. Dla kogo miejsce w "czwórce"?

luci
Wang Zeng Yi poprowadził do zwycięstwa Kolping Jarosław w meczu z ekipą z Ostródy. Zespół z Podkarpacia wygrał 3:2.

Choć do rozstrzygnięcia tego spotkania trzeba było, aż pięciu gier, mecz skończył się dość szybko. Tylko jedna gra trwała dłużej niż trzy sety, niemal we wszystkich zwycięstwa były bezapelacyjne.

Wang wygrał obie swoje gry nie tracąc przy tym nawet seta. Niestety Marek Klasek i Vitalij Nekhwiadowicz w pierwszej części meczu nie popisali się.

Na szczęście Klasek znacznie lepiej zagrał w decydującym starciu przeciw Jackowi Karczowi pokonując go do zera.

Wygrana przybliżyła jarosławian do miejsca w pierwszej czwórce, ale jeszcze go im nie dała.

Dziś zagra m.in. Carbo-Koks Silesia Miechowice ze SPAR-em AZS Politechnika Rzeszów. Wygrana pozwoli rzeszowianom przeskoczyć zespół z Jarosławia.

FRAC Kolping Jarosław - Condohotels Morliny Ostróda 3:2

1-0 Wang Zeng Yi - Jacek Karcz 3:0
1-1 Marek Klasek - Karol Szarmach 1:3
1-2 Vitali Nekhviadovich - Amalraj Anthony 0:3
2-2 Wang Zeng Yi - Karol Szarmach 3:0
3-2 Marek Klasek - Jacek Karcz 3:0