reklama

Komplet wyników: od II ligi do klasy C (15 maja)

Marcin JastrzębskiZaktualizowano 
Fragment meczu Strumyka Malawa ze Stalą Nowa Dęba (IV liga, wynik 1-0). Na zdjęciu piłkę od Krystiana odbiera Wojciech Dudek ze Stali Nowa Dęba.
Fragment meczu Strumyka Malawa ze Stalą Nowa Dęba (IV liga, wynik 1-0). Na zdjęciu piłkę od Krystiana odbiera Wojciech Dudek ze Stali Nowa Dęba. fot. Marcin Jastrzębski
Miniony weekend obfitował w emocje na piłkarskich boiskach nie tylko w II, III czy IV lidze. Sporo działo się także w spotkaniach niższych lig, gdzie nie zabrakło niekoniecznie sportowych emocji.

II liga:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia 1-1 (1-1)
0-1 Hajduk (23), 1-1 Zjawiński (39)

Stal Sandeco Rzeszów - Puszcza Niepołomice 2-1 (2-0)
1-0 Maca (24), 2-0 Reiman (34), 2-1 Ankowski (53-karny)

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0-0

III liga:

Wisła Puławy - Izolator Boguchwała 1-1 (1-0)
1-0 Nowak (35), 1-1 Porada (63)

Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 1-3 (1-1)
1-0 Włodarski (25), 1-1 Wtorek (42), 1-2 Buczek (48), 1-3 Sikorski (50)

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 0-1 (0-0)
0-1 Riabyj (51)

Partyzant Targowiska - Siarka Tarnobrzeg 1-1 (1-0)
1-0 Słaby (31), 1-1 Krzemiński (90+2)

Stal Sanok - Stal Mielec 0-2 (0-1)
0-1 Góra (4), 0-2 Górna (70)

Avia Świdnik - Olender Sól 3-0 vo.

Bogdanka II Łęczna - Podlasie Biała Podlaska 1-0 (0-0)
1-0 Michalak (53)
W 74 minucie Kazimierczak (Bogdanka) ukarany czerwoną kartką.

Chełmianka Chełm - Stal Poniatowa 2-1 (2-1)
1-0 Kasperek (15), 2-0 Kasperek (29), 2-1 Wyroślak (30)

IV liga:

Limblach Zaczernie - Rzemieślnik Pilzno 2-1 (2-0)
1-0 Ciuła (10), 2-0 Stąporski (38), 2-1 Łapa (60)

Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 0-2 (0-1)
0-1 Woś (3), 0-2 Woś (16)

Żurawianka - Piast Tuczempy 1-2 (1-1)
0-1 Olcha (31-głową), 1-1 Klepacki (41-głową), 1-2 Czub (65-karny)

Lechia Extrans Sędziszów - Kolbuszowianka 2-0 (1-0)
1-0 Potwora (44), 2-0 Bizoń (54)

JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga 3-2 (0-2)
0-1 Syk (32), 0-2 Toczek (42), 1-2 Kossak (60-karny), 2-2 Żaczek (61), 3-2 Jurczak (86)

Czarni Jasło - Orzeł Przeworsk 1-2 (1-2)
0-1 Tworzydło (5), 1-1 Kwiek (23-karny), 1-2 Florek (35)

Wisłoka Dębica - Sokół Nisko 2-1 (1-0)
1-0 Barycza (16), 1-1 Szeser (56), 2-1 Zięba (84)

Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1-0 (0-0)
1-0 Gaca (74)

podokręg Dębica:

KLASA O:
Stal II Mielec - Start Wola Mielecka 0-1
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Czarnovia Czarna (wt. 17)
Kaskada Kamionka - Błękitni Ropczyce 0-2
Igloopol Dębica - Piast Wadowice Górne 3-0
Wisłok Wiśniowa - Strzelec Frysztak 3-1
Zryw Dzikowiec - Jutrzenka Ławnica 4-1
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ikarus Tuszów Narodowy 1-3
Chemik Pustków - Raniżovia Raniżów 0-2

KLASA A:
Straszęcin - Gumniska 1-1
Łopuchowa - Brzostek 4-2
Krzywa - Brzeźnica 1-0
Korzeniów - Bielowy 0-1
Ocieka - LKS Pustków 2-1
Kawęczyn - Łęki Górne 0-1
Żyraków - Lubzina 1-2
Nagoszyn - Borowa 6-2

KLASA B1:
Paszczyna - Stasiówka 1-1
Nockowa - Zawada 2-2
Olchowa - Gnojnica 1-4
Góra Ropczycka - Borek Wielki 2-3
Mała - Ostrów 3-2
Przedbórz - Będziemyśl 5-0

KLASA B2:
Dulcza Wielka - Podgrodzie 6-0
Wiewiórka - Bobrowa 3-0
Jodłowa - Góra Motyczna 3-0
Głowaczowa - Żdżary 2-0
Zasów-Mokre - Golemki 4-5
pauza: Stara Jastrząbka.

okręg Jarosław:

KLASA O:
Pogoń-Sokół Lubaczów - Pogórze Rokietnica 0-3
Błękitni Grzęska - LKS Skołoszów 1-2
MKS Radymno - Roztocze Narol 4-1
Budowlani Szówsko - Syrenka Roźwienica 1-0
Czuwaj Przemyśl - Sokół Sieniawa 0-0
Huragan Gniewczyna - Pogoń Małkowice 3-2
KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1
Bizon Medyka - Granica Stubno 2-0

KLASA A JAROSŁAW:
Zapałów - Pruchnik 0-2
Laszki - Łowce 3-2
Morawsko - Ostrów 0-1
Duńkowice - Dobkowice 2-6
Wysock - Wola Buchowska 2-1
San Jarosław - Pawłosiów 1-1
Tuchla - Święte 2-2
Korczowa - Surochów 1-4

KLASA A LUBACZÓW:
Cieszanów - Ruda Różaniecka 2-0
Ryszkowa Wola - Horyniec 0-0
Krowica - Dachnów 2-0
Lisie Jamy - Stary Dzików 0-0
Piwoda - Młodów 2-0
Futory - Basznia Dolna 1-1
Miękisz Nowy - Oleszyce 2-1

KLASA A PRZEMYŚL:
Nakło - Bolestraszyce 1-1
Ostrów - Torki 1-0
Dubiecko - Krówniki 2-1
Polonia II Przemyśl - Kosienice 4-0
Orły - Kaszyce 1-1
Huwniki - Hurko/Hureczko 0-2
Ujkowice - Jaksmanice (śr. 18)
Hermanowice - Bircza 1-1

KLASA A PRZEWORSK:
Gorzyce - Studzian 6-3
Siennów - Krzeczowice 1-1
Jagiełła - Mirocin 2-2
Świętoniowa - Zarzecze 2-2
Gać - Tryńcza 1-1
Żurawiczki - Nowosielce 1-1
Urzejowice - Kisielów 6-0

KLASA B1 JAROSŁAW:
JKS II Jarosław - Jankowice 6-0
Rudołowice - FC Roźwienica 3-0 vo - goście przyjechali w zdekompletowanym składzie
Sośnica - Munina 0-4
Przedmieście Jarosław - Cieszacin Wielki 4-3
Chłopice - Lutków 6-1
Kidałowice - Wierzbna 2-4
pauza: Węgierka.

KLASA B2 JAROSŁAW:
Zaleska Wola - Chotyniec 1-3
Mołodycz - Manasterz 1-1
Łazy - Wietlin III 2-1
Michałówka - Korzenica 5-0
Bobrówka - Nienowice 1-7
Makowisko - Koniaczów 5-0
pauza: Młyny.

KLASA B LUBACZÓW:
Opaka - Płazów 4-4
Cetula - Wola Wielka 3-1
Wólka Krowicka - Cewków 3-0
Łukawiec - Zalesie 6-3
Stary Lubliniec - Zabiała-Stare Sioło goście nie przyjechali na mecz
Wielkie Oczy - Załuże 3-0 vo.

KLASA B PRZEMYŚL:
Kalników - Leszno 1-1
Grochowce - Walawa 1-3
Batycze - Zadąbrowie 1-0
Olszany - Wyszatyce 0-5
Nehrybka - Pikulice 4-1
Orzechowce - Trójczyce (0-1

KLASA B PRZEWORSK:
Gorliczyna - Majdan Sieniawski 1-0
Rozbórz - Maćkówka 2-2
Ujezna - Łopuszka Wielka 0-1
Pantalowice - Hawłowice 2-6
Jodłówka - Niżatyce 5-2
Manasterz - Babice 0-2
pauza: Rozbórz Długi.

okręg Krosno:

KLASA O:
LKS Pisarowce - Leśnik Baligród 2-2
Iwonka Iwonicz - Sanovia Lesko 0-7
Przełęcz Dukla - Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0
Szarotka Uherce - Nafta Jedlicze 2-1
Przełom Besko - LKS Skołyszyn 1-2
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny - Górnik Strachocina 1-1
Piast Miejsce Piastowe - Wisłoka Nowy Żmigród 2-1
Cosmos Nowotaniec - Gamrat/Czarni II Jasło 3-0 vo.

KLASA A1:
Grabownica Starzeńska - Brzozów 0-3
Długie - Polańczyk 3-1
Stal II Sanok - Haczów 2-0
Zmiennica - Pielnia 1-5
Bażanówka - Zarszyn 0-0
Izdebki - Rymanów 1-0
Przysietnica - Sieniawa 0-0

KLASA A2:
Kombornia - Jasionka 2-4
Mrukowa - Łężyny 1-6
Dębowiec - Zręcin 0-4
Bieździedza - Sobniów Jasło 1-1
Głowienka - Kołaczyce 1-2
Faliszówka - Rogi 1-3
Kobylany - Korczyna 0-1

KLASA B1:
Golcowa - Bukowsko 2-2
Lutowiska - Rzepedź 1-1
Czarna - Tarnawa 3-0
Jankowce - Nowosielce 5-4
Grabówka - Pobiedno 6-0
Niebieszczany - Płowce/Stróże Małe 4-2
Bezmiechowa - Rudenka 1-2

KLASA B2:
Równe - Chorkówka 1-1
Domaradz - Jasionów 0-2
Trześniów - Głębokie 3-4
Markiewicza Krosno - Guzikówka Krosno 1-2
Jabłonica Polska - Jasienica Rosielna 5-3
Klimkówka - GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-2
Rymanów Zdrój - Lubatówka 3-2

KLASA B3:
Świerzowa - Krempna 2-3
Łubienko - Osiek Jasielski 1-3
Dobieszyn - Kopytowa 2-1
Tarnowiec - Nienaszów 2-2
Czeluśnica - Draganowa 1-4
Hankówka-Brzyszczki - Osobnica 1-0
Szebnie - Łęki Dukielskie 8-1

KLASA C1:
Średnia Wieś - Rzepedź II 2-1
Łukowe - Srogów Górny przerwany w 88. minucie przy stanie 3-3
Czerteż - Ropienka 2-2
Czaszyn - Zagórz 4-1
Sanoczek - Poraż 2-11
Trepcza - Olszanica 1-4
Markowce - Cosmos II Nowotaniec 1-3

KLASA C2:
Pakoszówka - Górki 6-0
Dydnia - Wzdów 5-1
Izdebki II - Tyrawa Solna goście nie dojechali
Wesoła - Hłudno 2-5
Niebocko - Iskrzynia 0-3
Posada Górna - Partyzant II Targowiska 3-2
pauza: Odrzechowa.

KLASA C3:
LKS Lubatowa - Bóbrka 1-1
Husaria Dukla - Wietrzno 1-0
Wrocanka - Żeglce 0-1
Makowiska - Potok 0-1
Iwla - Milcza 2-1
Jaśliska - Chlebna 5-0
Orlew Krosno - Przełęcz II Dukla 0-5

KLASA C4:
Łubno Szlacheckie - Trzcinica 4-0
Święcany - Zarzecze 0-2
Moderówka - Brzezówka 4-2
Glinik Nowy - Warzyce 5-0
Niegłowice - Niepla 2-1
Brzyska - Wojaszówka 5-1
pauza: Łęki Strzyżowskie.

podokręg Rzeszów:

KLASA O:
Stal II Rzeszów - LKS Trzebownisko 1-1
LKS Łąka - CCC Dąbrówki 0-4
Izolator II Boguchwała - Strug SZiK Tyczyn 3-1
Resovia II - Sawa Sonina 3-0
Korona Bendiks Rzeszów - Techform Wólka Niedźwiedzka 1-0
Górnovia Górno - ŁKS Łańcut 7-0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1-0
Dynovia Dynów - Włókniarz Rakszawa 3-1

KLASA A1:
Hermanowa - Przybyszówka 2-1
Nosówka - Wysoka Strzyżowska 4-1
Sokołów - Jasionka 3-0
Niechobrz - Zimowit Rzeszów 9-0
Bratkowice - Nowa Wieś 1-0
Głogów - Strzyżów 0-3
Świlcza - Lutoryż 3-0 vo.

KLASA A2:
Nienadówka - Wólka Podleśna 1-1
Albigowa - Żołynia 3-4
Medynia Głogowska - Brzóza Stadnicka 2-1
Dylągówka - Kosina 1-3
KS Stobierna - Palikówka 4-3
Hyżne - Białobrzegi 6-2
Kraczkowa - Handzlówka 6-1

KLASA A3:
Widełka - Ostrowy Baranowskie 2-2
Radomyśl Wielki - Przyłęk 4-0
Hucina - Podborze 1-1
Czermin - Trzciana 2-1
Malinie - Przecław 1-1
Babicha - Cmolas 1-5
Trześń - Złotniki 1-0

KLASA B1:
Staroniwa Rzeszów - Budy Głogowskie 2-3
Limblach II Zaczernie - Trzciana 0-2
Zabajka - Klęczany 2-1
Junak Rzeszów - Biała 7-2
Grunwald Rzeszów - Dąbrowa 3-2
Zgłobień - Mrowla 6-2
Rudna Mała - Rudna Wielka 6-4

KLASA B2:
Lubla - Dobrzechów 1-3
Grodzisko - Kozłówek 2-0
Mogielnica - Zagorzyce 0-3
Gogołów - Szufnarowa 2-2
Czudec - Pstrągowa 4-1
Niebylec - Hermanowa II 7-1
pauza: Lubenia.

KLASA B3:
Głuchów - Harta 1-0
Husów - Wola Rafałowska 9-2
Rogóżno - Wysoka 5-2
Borek Nowy - Markowa 0-0
Błażowianka II - Chmielnik 1-2
Bachórz - Lecka 5-3
Zimowit II Rzeszów - Jawornik Polski 0-6

KLASA B4:
Trzebuska - Stobierna-Krzywe 1-2
Łukawiec - Trzeboś 0-2
Krzemienica - Zalesie 3-0
Hucisko - Czarna 7-0
Budy Łańcuckie - Wola Dalsza 3-2
Korona II Rzeszów - Wysoka Głogowska 4-1
LKS II Łąka - Strażów 0-3 vo.

KLASA B5:
Padew Narodowa - Breń Osuchowski 1-3
Pitmark Jaślany - Błękitni Jaślany 1-1
Dębiaki - Gliny Małe 8-0
Gryf Mielec - Górki 8-2
Podleszany - Rzędzianowice 4-1
Borowa - Orłów 4-1
Smoczanka Mielec - Chrząstów 1-0
pauza: Kawęczyn.

KLASA B6:
Łączki Brzeskie - Siedlanka 9-1
Trześń - Kolbuszowianka II 1-1
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Tuszyma 6-0
Rzemień - Trzęsówka 3-2
Dobrynin - Werynia 1-6
Kosowy - Ostrowy Tuszowskie 1-3
Zarębki - Podole 3-0 vo.

podokręg Stalowa Wola:

KLASA O:
Słowianin Grębów - KP Zarzecze 1-2
LZS Ździary - Rotunda Krzeszów 3-0
Strzelec Dąbrowica - Bukowa Jastkowice 2-1
LZS Kępie Zaleszańskie - San Kłyżów 0-1
Sokół Kamień - LZS Podwolina 3-2
Iskra Sobów Tarnobrzeg - Strażak Przyszów 4-1
Mokrzyszów Tarnobrzeg - Korona Majdan Królewski 3-1
Olimpia Pysznica - Kantor Turbia 2-3
Tłoki Gorzyce - San Wrzawy 7-1

KLASA A5:
Brzóza Królewska - Rudnik 3-3
Łętownia - Wola Zarczycka 4-0
Stare Miasto - Harasiuki 4-4
Jeżowe - Przędzel 4-2
Rzeczyca Długa - Łowisko 4-1
Jarocin - Sójkowa 7-3
Brzyska Wola - Sarzyna 5-0
Kopki - Jelna 3-1

KLASA A6:
Knapy - Skopanie 1-7
Chwałowice - Sokolniki 3-1
Wielowieś Tarnobrzeg - Jadachy 5-1
Zaklików - Skowierzyn 1-1
Kotowa Wola - Pilchów 2-1
Kopcie - Lipa 1-0
Hadykówka - Tarnowska Wola 2-1
Ocice Tarnobrzeg - Radomyśl 1-0

KLASA B5:
Chmielów - Stale 1-1
Krzątka - Komorów 2-0
Stany - Cygany 3-2
Zakrzów - Bojanów 2-1
Wola Baranowska - Serbinów Tarnobrzeg 0-8
pauza: Baranów Sandomierski.

KLASA B6:
Zbydniów - Majdan Zbydniowski 5-2
Zabrnie - Żabno 1-2
Furmany - Emaus Gorzyce 2-3
Zdziechowice - Wydrza 2-0
Wola Rzeczycka - Trześń 0-1

KLASA B7:
Tarnogóra - Bieliniec 5-1
Koziarnia - Hucisko 1-9
Racławice - Bieliny 4-1
Wolina - Sokół II Nisko 1-5
Kurzyna - Wólka Tanewska 1-4
Ulanów - Glinianka 6-0

KLASA B8:
Wierzawice - Chałupki Dębniańskie 3-1
Dębno - Grodziszczanka II 2-4
Kuryłówka - Podlesianka Kamień 4-2
Giedlarowa - Przychojec 5-1
Łukowa - Biedaczów 4-1
Piskorowice - Hucisko 0-3 vo.

Szczegółowe relacje ze składami, strzelcami bramek ze wszystkich meczów w poniedziałkowych Stadionie

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3