Konferencja Prawo i Podatki w G2A Arena

mat.organizatora
11 grudnia 2017 roku odbędzie się w G2A Arena II edycja konferencji Prawo i Podatki. Konferencja dotyczy licznych zmian w zakresie prawa i podatków, które wchodzą w życie od przyszłego, 2018 r. Wstęp jest bezpłatny.

W 2018 r. wchodzi w życie wiele zmian w obszarze podatków oraz w prawie ochrony danych osobowych. To ostatni moment, kiedy można się na nie przygotować. Możliwe, że w 2018 r. wprowadzone zostaną chociażby split payments, czyli mechanizm podzielonej płatności, który wzbudza mnóstwo pytań i wątpliwości. Zapowiadane zmiany będą dotyczyć zarówno osób prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego.
Istotne jest, że w przypadku naruszenia niektórych, nowo wprowadzonych rozwiązań prawnych, grożą kary finansowe. Proponujemy Państwu konferencję, podczas której będzie można się dowiedzieć o nadchodzących modyfikacjach, co pozwoli uniknąć zarówno błędów jak i konsekwencji finansowych. Odpowiemy na pytania jak radzić sobie w nowej rzeczywistości księgowo - finansowej i prawnej.
Konferencja odbędzie się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w poniedziałek 11 grudnia 2017 r.
Organizatorem wydarzenia jest G2A Arena we współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi i podatkowymi. Konferencja jest przede wszystkim skierowana do osób decyzyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach.
AGENDA KONFERENCJI:
8:30 – 9:00 rejestracja
9:00 – 10:00 „Dobre Praktyki VAT i split payments” – prowadzi Adwokat Piotr Świstak z kancelarii prawno-podatkowej AXELO
10:00 – 10:15 przerwa kawowa
10:15 – 11:15 „Sukcesja z sukcesem: dziedziczenie działalności gospodarczej – nowe rozwiązania prawne i biznesowe” – prowadzą: Adwokat Grzegorz Pobożniak, Partner oraz Aplikant Adwokacki Tomasz Sowa, Associate z kancelarii Kubas Kos Gałkowski
11:15 – 11:30 przerwa kawowa
11:30 – 13:00 „#Ready4RODO – nadchodzące zmiany w prawie ochrony danych osobowych” – prowadzą Adwokat Michał Tuszyński oraz Radca Prawny Piotr Czajka z kancelarii prawno-podatkowej AXELO.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy zainwestować jedynie swój czas. Aby zapisać się na listę uczestników, należy wypełnić formularz: https://prawoipodatki2.evenea.pl/

Rossmann będzie miał silną konkurencję

Wideo