Koszykarki z Krasnego mistrzyniami Podkarpacia

Koszykarki z Krasnego pokazały klasę w całym cyklu turniejowym. W ostatnim rzędzie od lewej Wilhelm Woźniak, wójt gminy, oraz trenerzy: Krzysztof Herbaciński, Artur Szymański i Wiesław Syzdek Archiwum
Drużyna koszykarek SPZ WJM Gmina Krasne pewnie zdobyła mistrzostwo Podkarpacia w rozgrywkach mini koszykówki U’12. Wygrała cykl trzech turniejów, nie doznając ani jednej porażki.

W ostatnim turnieju, który rozegrano w Krasnem, zespół SPZ WJM Gmina Krasne najpierw pokonał Gimball Tarnawa 48:32, a następnie po dogrywce wygrał z Lotnikiem II Wierzawice 46:44. Drugie miejsce zajęły koszykarki z Tarnawy, a trzecie i czwarte zespoły z Wierzawic - Lotnik I i Lotnik II.

Mistrzynie otrzymały puchar, a ponadto trzy najlepsze zespoły medale ufundowane i wręczone przez wójta Gminy Krasne Wilhelma Woźniaka w towarzystwie przedstawiciela PZKosz - trenera koordynatora kadry województwa Krzysztofa Herbacińskiego.

Kolejność:
1. SPZ WJM Gmina Krasne 12 pkt., 2. Gimball 10, 3. Lotnik I 8, 4. Lotnik II 6.

Wyniki pozostałych turniejów: I turniej, Lotnik I - Gimball 17:46, Lotnik II - SPZ WJM 25:76, Lotnik I - SPZ WJ 25:77, Gimball - Lotnik II 64:20; II turniej, Lotnik I - SPZ WJM 37:51, Lotnik II - Gimball 26:36, Gimball - SPZ WJM 28:69, Lotnik II - Lotnik I 29:45.