Koszykówka, 2 liga mężczyzn. Niedźwiadki Chemart Przemyśl podjęły walkę tylko w I kwarcie

Zespoły z Katowic i Przemyśla w tabeli wcale nie dzieli wielka różnica punktowa, ale na parkiecie dominowali ci pierwsi.

I kwarta była wyrównana. Na początku kolejnej przemyślanie nawet wyszli na prowadzenie i to oni starali się uciekać, ale przez ostatnie półtorej minuty przed przerwą jakby stanęli i gospodarze objęli prowadzenie. W kolejnych odsłonach miejscowi robili już swoje i ostatecznie bardzo pewnie wygrali.

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 98:69

Kwarty: 23:22, 31:19, 21:13, 23:15.

Niedźwiadki: Bal 3 (1x3), Serwański 10 (2x3), Majka 9 (3x3), Puchalski 19, Strzępek 5 oraz Kindlik 11 (1x3), Complak 0, Kucharski 7, Baran 0, Kowalik 5 (1x3). Trener Daniel Puchalski.

POZOSTAŁE WYNIKI:
MKS II Dąbrowa Górnicza - KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 88:85; GTK Sordrew AZS II Gliwice - KK UR Bozza Kraków 95:135; AK Iskra Częstochowa - Oknoplast Korona Kraków 95:83; MKKS Rybnik - Basket Hills Bielsko-Biała 80:82; TS Wisła Kraków - KKS Ragor Tarnowskie Góry78:81; BS Polonia Bytom - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 105:68; AZS Częstochowa - MUKS 1811 Tarnów 91:68.