Koszykówka I liga mężczyzn: Sokół Łańcut przegrał z rezerwami mistrza Polski

Sokoły ostatnio obniżyły loty. Nz. Bartosz Dubiel, ktory nie przypomina zawodnika z I rundy. Krzysztof Kapica
Sokół przegrał trzeci mecz z rzędu - po porażkach z tuzami ligi (Siarka, Big Star), tym razem uległ 61:66 niżej notowanemu Asseco Prokom II Gdynia

O wyniki zadecydowała słabiutka w wykonaniu naszej drużyny trzecia kwarta, po której rezerwy mistrza Polski miały już 15 punktów zaliczki (32:47). W kwarcie nr 4 łańcucianie poprawili celowniki, w ostatnich minutach zbliżyli się do rywala, ale odwrócić losów spotkania nie zdołali.
Więcej o meczu w poniedziałkowym stadionie.
SOKÓŁ ŁAŃCUT - ASSECO PROKOM II GDYNIA 61:66 (12:12, 13:12, 7:23, 29;19)
SOKÓŁ: Chromicz 6 (8 zb.), Pisarczyk 14 (2x3), Glapiński 17 (1x3, 3 as.), Fortuna 10 (2x3, 7 zb., 2 prz.), Strzelecki 7 oraz Dubiel 3, Nitsche 2, Szurlej 0, Sowa 0, Balawender 0, Paul 2.
ASSECO: Mordzak 8 (1x3, 5 as., 5 prz.), Bach 4, Krauze 6 (1x3), Kobus 11 (1x3), Łopatka 16 (13 zb.) oraz Krajniewski 16 (3x3), Sikora 3, Wojdyr 2, Śmigielski 0.