KS Wiązownica rozkręcił się w drugiej połowie. Głogovia dostała tęgie lanie i stracił niemal szanse na utrzymanie

Glogovia przegrała u siebie z Wiązownicą
Glogovia przegrała u siebie z Wiązownicą Krzysztof Kapica
W Głogowie mogą powoli szykować się na występy w klasie O. Jeśli z 3 ligi spadnie JKS Jarosław i Karpaty Krosno, to zespół Jacka Sowy już się nie wygrzebie.

Głogovia Głogów Młp. – KS Wiązownica 1:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Michalik 19, 0:2 Fedor 47, 0:3 Daniel 51, 0:4 Pawlak 66, 0:5 Rop 84, 1:5 Ciuła 90

Głogovia: Matusiak 5 – Frankiewicz 2 (69 Laskoś), Ochalik 2 (46 Kmuk 2), Kowalski 2, Kmiotek 2, Śliwa 2 (76 Ślusarenko), Madeja ŻK 3 (80 Albrycht), Chamera 3, Dec 3, Góra 3, Urabaniak 2 (48 Ciuła 3). Trener Jacek Sowa.

Wiązownica: Michałowicz 6 – Sokolenko 6, Bartnik 6, Halejcio 6, Gwóźdź 5 (46 Mazur 5) – Lorenc 6, Fedor 7, Michalik 8 (75 Knap 6), Soczek 7 - Rop 8, Daniel 5 (46 Pawlak 5). Trener Walerij Sokolenko.

Sędziował: Wolan – 6 (Tarnobrzeg). Widzów 100.

Pierwsza połowa nie zwiastowała pogromu jaki miał miejsce po zmianie stron. Głogovia nie miała może bramkowych okazji, ale za to skutecznie się broniła. Po zmianie stron wszystko się posypało. Gol na 2:0 odebrał miejscowym chęci do gry.

Ozdobą meczy był gol Kacpra Ropa z 30 metrów w samo okienko bramki Matusiaka. Szansę na swojego pierwszego gola w 4 lidze miał Damian Knap. 16-latek, który pojawił się na boisku na ostatni kwadrans, pomylił się jednak nieznacznie.