Last dance sanoczan - w ostatnim meczu sezonu Marma Ciarko STS Sanok przegrał z liderem GKS-em Katowice

Tomasz Sowa
Niespodzianki w Arenie Sanok nie było - lider GKS Katowice wygrał pewnie choć trzeba zauważyć, że Marma Ciarko STS Sanok próbował podjąć walkę.

Patrząc na statystyki pomeczowe (np. liczba strzałów) od razu widać, kto był w tym spotkaniu stroną dominującą. Mimo wszystko I tercja zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w kolejnej lider z Katowic bezlitośnie wykorzystał momenty gry w przewadze i ustawił sobie mecz. Ostatni gol tego spotkania padł na początku finałowej tercji. Dla sanoczan było to ostatnie spotkanie w sezonie 2023/2024.

Marma Ciarko STS Sanok - GKS Katowice 0:4

Tercje: 0:0, 0:3, 0:1.

Bramki: 0:1 Pasiut 25 (asysty: Bepierszcz, Delmas), 0:2 Pasiut 33-w podwójnej przewadze (Delmas, Sokay), 0:3 Iisakka 35-w przewadze (Koponen, Monto), 0:4 Iisaka 42 (Lehtimaki, Sokay).

STS: Świderski (46 Wiszyński) - Florczak Miccoli, Fus, Sienkiewicz, Filipek - Musioł, Dobosz, Koczera, Karnas, Bukowski - Niemczyk, Rybnikar, Radwański, Mazur II, Gnida. Trener Elmo Aittola.

Minuty karne 8-4. Strzały 13-49. Widzów 800.