MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lider Regionu. Centrum Medyczne Medyk wspiera badania w programie Profilaktyka 40 Plus

Urszula Sobol
Urszula Sobol
Centrum Medyczne Medyk zachęca do regularnych badań profilaktycznych i dbania o własne zdrowie. Badania można zrealizować we wszystkich placówkach firmy na Podkarpaciu
Centrum Medyczne Medyk zachęca do regularnych badań profilaktycznych i dbania o własne zdrowie. Badania można zrealizować we wszystkich placówkach firmy na Podkarpaciu Centrum Medyczne Medyk
Centrum Medyczne MEDYK Sp. z o. o. Sp. k. to Lider Regionu w Profilaktyka 40 Plus.

Centrum Medyczne Medyk nie tylko aktywnie wspiera program Profilaktyka 40 Plus, który kończy się już 30 czerwca 2024 roku, ale także zapewnia wysoką jakość badań profilaktycznych oraz profesjonalną opiekę medyczną dla mieszkańców Podkarpacia, będąc jednym z głównych propagatorów zdrowego stylu życia w regionie.
Badania można zrealizować we wszystkich placówkach firmy. Medyk zorganizował także profilaktyczne wyjazdy, by mieszkańcy nawet najodleglejszych zakątków województwa mogli zbadać się bez przeszkód. Dzięki temu pacjenci mają możliwość przeprowadzenia kompleksowego przeglądu zdrowia, który obejmuje szereg badań dostosowanych zarówno do potrzeb kobiet, jak i mężczyzn. To zaangażowanie Centrum Medycznego Medyk przyczynia się do poprawy stanu zdrowia społeczności lokalnej i promuje świadomość zdrowotną wśród mieszkańców.

Badania 40 Plus to kompleksowy przegląd zdrowia, który skupia się na zapewnieniu kompletnych informacji diagnostycznych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Pakiet badań diagnostycznych dla kobiet obejmuje szereg testów, takich jak morfologia krwi obwodowej z wzorem odsetkowym i płytkami krwi, pomiar stężenia cholesterolu całkowitego lub kontrolny profil lipidowy, stężenie glukozy we krwi, badania enzymów wątrobowych (AlAT, AspAT, GGTP), poziom kreatyniny i kwasu moczowego we krwi, badanie ogólne moczu oraz test na krew utajoną w kale metodą immunochemiczną (iFOBT).

Natomiast pakiet badań diagnostycznych dla mężczyzn obejmuje te same testy, dodatkowo z uwzględnieniem badania poziomu PSA - antygenu swoistego dla stercza całkowitego.

Dodatkowo, istnieje pakiet wspólny dla obu płci, który zawiera pomiar ciśnienia tętniczego, masy ciała, wzrostu, obwodu w pasie oraz obliczenie wskaźnika masy ciała (BMI).

Dzięki temu pakietowi badań możliwe jest wykrycie chorób przewlekłych we wczesnym stadium, co pozwala na szybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia. Dotychczas przeprowadzone badania wykazały, że u co drugiej osoby przebadanej w Medyku zarejestrowano nieprawidłowości, które mogą świadczyć o rozwijającej się chorobie.

Aby skorzystać z badań Profilaktyka 40 Plus, wystarczy być na czczo, mieć przy sobie dowód osobisty, próbki moczu i kału, i udać się do wybranej placówki medycznej lub punktu pobrań. Medyk oferuje badania w ramach tego programu od poniedziałku do soboty. Aby uzyskać więcej informacji, można skontaktować się z infolinią: 517 194 743.

Badania można też wykonać w mobilnych punktach pobrań, które regularnie odwiedzają gminy w regionie. Po przeprowadzeniu pobrania próbek, które trwa kilka minut, wyniki są udostępniane online na stronie https://laboratoria.medyk.rzeszow.pl/.

Oprócz sprawdzenia wyników, na stronie można też skorzystać z interpretacji wyników jeszcze przed wizytą u lekarza.
Pasja informatyki

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Praca sezonowa. Jaką umowę podpisać?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24