Lider z Wólki Pełkińskkiej wbił 3 gole drużynie z Pisarowiec

Grzegorz Kostka
Wólczanka nie zwalnia tempa
Wólczanka nie zwalnia tempa Bartosz Frydrych
Wólczanka nie zawiodła, pewnie pokonał drużynę LKS, ale mecz nie był wcale nudny i jednostronny. Z gola najbardziej cieszył się Kamil Hul, który podwyższył wynik na 2:0.

Mimo przenikliwego zimna, ci, którzy wybrali się na spotkanie, nie żałowali. Obie drużyny stworzyły fajne widowisko. Mecz prowadzili gospodarze, którzy oprócz strzelania bramek przed przerwą, stworzyli sobie jeszcze przynajmniej z 5 okazji.

Po przerwie z kilku następnych wykorzystali jedną. Goście nie odpuszczali i zaprezentowali się pozytywnie, stwarzając sobie 4 okazje bramkowe. Drugi gol dla Wólczanki autorstwa Kamila Hula pozwolił na nowo uwierzyć pomocnikowi gospodarzy w swoje umiejętności. Po bramce widać było, że z Kamila spadło duże obciążenie.

Wólczanka - LKS Pisarowce3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Skuba 31, 2:0 Hul 43, 3:0 Skuba 77.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Gnatek - Wątróbski, Walat, Wrona, Flak (84 Miazga) - Szewc (84 Tetlak), Gwóźdź, Hul, Lech (75 Khorolski) - Skuba, Pietluch. Trener Grzegorz Sitek.

Pisarowce: Hajduk - Grzebień (13 Boczar), Adamiak, Wąchocki (80 Kozioł), Sobolak - Kumah-Doe, Walaszczyk, Lorenc, Kasperkowicz, Sikorski - Kokoć. Trener Daniel Niemczyk.