Liga Mistrzów NA ŻYWO: Asseco Resovia - Knack Roeselare (14 stycznia 2014)

pmarkocki
Siatkarzy Asseco Resovii czeka dziś bardzo ciężki pojedynek z Knack Roeselare.
Siatkarzy Asseco Resovii czeka dziś bardzo ciężki pojedynek z Knack Roeselare. Krzysztof Łokaj
Zapraszamy na relację na żywo z meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów Asseco Resovia - Knack Roeselare. Początek o godz. 20.30.

Knack Roeselare, mistrzowie Belgii, to ekipa bez międzynarodowych gwiazd, ich siłą jest zespołowość. W tym sezonie kolekcjonują zwycięstwa w lidze i Lidze Mistrzów.

Z kompletem wygranych zajęli 1 miejsce w fazie grupowej, ogrywając m.in. dwukrotnie ZAKSĘ Kedzierzyn-Koźle. - Mamy wiele szacunku dla tego przeciwnika. Aby przejść do następnej rundy musimy się wznieść na wyżyny umiejętności. Wierzymy, że uda nam się pokonać tę pierwszą przeszkodę - mówił Bartosz Górski, wiceprezes rzeszowskiego klubu.

Resoviacy muszą konsekwentnie zrealizować taktykę. Aby zrobić ten krok do przodu w Europie trzeba wygrać. Koniecznie. Najlepiej 3:0 lub 3:1.

ZOBACZ: Liga Mistrzów NA ŻYWO: Asseco Resovia - Knack Roeselare (14 stycznia 2014)

W tym sezonie zmienione zostały zasady awansu do kolejnej rundy. Dotychczas trzeba było wygrać oba spotkania lub jedno i tzw. “złotego seta". Teraz, jeśli któraś z drużyn zwycięży 3:0 lub 3:1, a w drugim przegra 2:3, “złoty set" nie będzie rozgrywany.

- Musimy zrobić wszystko, aby wygrać. Proszę kibiców, by byli naszym siódmym zawodnikiem - apeluje kapitan Olieg Achrem.

Początek spotkania o godz. 20.30. Zapraszamy do śledzenia na relacji na żywo.