Limblach Zaczernie lepszy od MKS-u Kańczuga

Marcin Jastrzębski
Limblach znów zainkasował trzy punkty. Na pierwszym planie Dariusz Pegiel, na drugim Damian Polak, w tle Piotr Kukulski. fot. Przemysław Markocki
Zaczernie bez większych kłopotów uporało się z rywalem z Kańczugi, który szczególnie w pierwszej połowie nie przejawiał większych chęci do walki.

Miejscowi przeważali i już po pierwszych 45 minutach rozstrzygnęli losy spotkania.

- Rozpoczęliśmy złym ustawieniem, za dużo pozwoliliśmy rywalowi. Po zmianie stron poprawiliśmy się, ale trzeba przyznać, że Zaczerniu należała się ta wygrana - mówił Maciej Lech, napastnik Kańczugi.

- W tym spotkaniu byliśmy o klasę lepsi od gości. Kontrolowaliśmy sytuację, nie było słabych punktów. Cieszy dobra gra w ofensywie, na przyzwoitym poziomie jest skuteczność pod bramką rywala, choć mogła by być jeszcze lepsza - podsumował Jakub Słomski, trener Zaczernia.

LIMBLACH ZACZERNIE - MKS KAŃCZUGA 4-1 (3-0)
1-0 Adamczyk (8, podawał Pęgiel), 2-0 Blim (35, strzał po długim rogu, asysta Juchy), 3-0 Blim (42-głową, Pęgiel dośrodkowywał z rzutu rożnego), 4-0 Adamczyk (55, dogrywał Pęgiel), 4-1 (80- rzut wolny z ok 18. metrów).

LIMBLACH: Kukulski - Róg (85. Kowal), Dynia, Polak, Pęgiel - Ciuła, Brzychczy, Szyszka (66. Jędryas), Blim - Adamczyk (65. Bukała), Jucha (74. Smężeń).

MKS: Rak - Podstolak, Gaweł, Fedoriuk, Wojtklif (46. Cichy) - Cieleń (55. Bochnak), Sochacki (70. Krzeptoń), Kiszka, Litun - Lech, Kumah-Doe.

SĘDZIOWALI Rafał Żychowski oraz Leszek Śnieżek i Rafał Zaremba (Krosno), ŻÓŁTE KARTKI: Pęgiel - Celeń, Litun, Lech. WIDZÓW 200.