Marma Ciarko STS Sanok nie potrafił przeciwstawić się drużynie z Jastrzębia. Zdjęcia z meczu i trybun

Marma Ciarko STS Sanok przegrał na własnym terenie z JKH GKS-em Jastrzębie 0:3
Marma Ciarko STS Sanok przegrał na własnym terenie z JKH GKS-em Jastrzębie 0:3 Tomasz Sowa
To nie był udany wieczór dla hokeistów Marma Ciarko STS-u Sanok. Hokeiści z Podkarpacia zagrali słaby mecz i zespół JKS GKS-u Jastrzębie wywiózł z Sanoka komplet punktów.

Jastrzębianie otworzyli wynik już w pierwszej tercji, a zespół z Sanoka mimo kilku okazji nie potrafił pokonać Miarki. Kolejna odsłona była bezbramkowa, ale sanoczanie znowu mają czego żałować, bo nie potrafili chociażby wykorzystać sytuacji, w których grali w przewadze. Skoro nie strzelali gospodarze, to ponownie dali o sobie znać goście, którzy w ostatniej tercji zdobyli jeszcze dwa gole i pewnie wygrali w całym spotkaniu.

Marma Ciarko STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 0:3

Tercje: 0:1, 0:0, 0:2.

Bramki: 0:1 Kamienieu 8, 0:2 Rajamaki 49 (asysta: Kolusz), 0:3 Starzyński 59 (Viinikainen, Paś).

STS: K. Tamminen - MacEachern, Florczak, Viitanen, S. Tamminen, Filipek - Lindberg, Musioł, Kivinen, Ceder, Huhdanpaa - Najsarek, Monteleone, Miccoli, Bukowski, Dobosz oraz Sienkiewicz, Rynikar, Gnida, Fus. Trener Elmo Aittola.

JKH GKS: Miarka - Kostek, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Paś - Viinikainen, Bagin, Kolusz, Spirko, Rajamaki - Górny, Martiska, Kiełbicki, Jarosz, Arrak - Freidenfelds, Kamienieu, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Bernhards. Trener Robert Kalaber.

Minuty karne: 8-10. Strzały: 29-33.