Marma Ciarko STS Sanok nie znalazł sposobu na torunian [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

STS przegrał z Toruniem 1:3
STS przegrał z Toruniem 1:3 Tomasz Sowa
Marma Ciarko STS Sanok nie poradził sobie na własnym terenie z drużyną KH Energa Toruń choć była okazja "wydrzeć" więcej.

Początek meczu był lepszy w ofensywie w wykonaniu sanoczan, ale dobrze bronił w kilku sytuacjach Studziński. Potem obie drużyny miały momenty, gdy grały w przewadze, ale ani jedni, ani drudzy nie potrafili tego wykorzystać. Jednak zaraz na początku II tercji gdy na ławkę kar trafił Bukowski torunianie objęli prowadzenie po dobitce Sytego. To dodało pewności gościom, którzy byli stroną dominującą i chwilę potem udokumentowali to drugim golem. Choć STS nie zachwycał, zdołali strzelić jeszcze w drugiej odsłonie kontaktowego gola - Studzińskiego na raty pokonał Viitanen. Na początku III tercji sytuacje mieli jedni i drudzy, ale na posterunku byli bramkarze. Miejscowi mieli potem dwa momenty gry w przewadze, ale kompletnie nie potrafili tego wykorzystać. Natomiast torunianie przypieczętowali wygraną trzecim golem niedługo przed końcową syreną.

Marma Ciarko STS Sanok - KH Energa Toruń 1:3

Tercje: 0:0, 1:2, 0:1.

Bramki: 0:1 Syty 23-w przewadze (asysta: Kalinowski), 0:2 Djumić 29 (Huhtela), 1:2 Viitanen 32 (Bukowski, Strzyżowski), 1:3 Jaworski 60 (Huhtela, Jaakola).

STS: Salama - MacEachern, Burzik, Filipek, Tamminen, Viitanen - Binner, Lindberg, Kallionkieli, Ceder, Huhdanpaa - Musioł, Biłas, Bukowski, Strzyżowski, Dobosz - Florczak, Sienkiewicz, Gnida, Rybnikar, Dulęba.

Minuty karne: 4-8. Strzały: 27-20. Widzów: 1500