Medale Sokoła Jarosław na mistrzostwach Polski juniorów i seniorów w kickboxingu w Legnicy

luks
KSW Sokół Jarosław
Katarzyna Świzdor z Sokoła Jarosław zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorów i seniorów w kickboxingu, w formule low kick. W Legnicy dobrze spisali się też jej koledzy.

Legnica i Polski Związek Kickboxingu byli organizatorami mistrzostw Polski juniorów i seniorów w kickboxingu, w formule low kick. Do udziału w imprezie zgłosiło się 249 zawodników z 79 klubów.

Jak co roku, rywalizacja przebiegała na najwyższym krajowym poziomie, a z klubu Sokół Jarosław podjęło ją troje zawodników: Katarzyna Świzdor (-56kg, junior starszy), Jakub Ogryzek (-63,5kg, senior) oraz Patryk Pientnik (-60kg, junior starszy).

Najwyższym wynikiem może się pochwalić po raz kolejny Katarzyna Świzdor, która po dwóch ładnych pojedynkach wywalczyła tytuł mistrzyni Polski i tym samym w tym roku dzierży tytuły w dwóch najbardziej prestiżowych formułach kickboxingu.

Również bardzo dobrze zaprezentował się Kuba Ogryzek, który zanotował jedno ładne zwycięstwo w ćwierć finale i minimalną porażkę w pół finale, co uplasowało go na 3 miejscu z brązowym medalem. Jest bardzo dobry wynik jak na debiutanta w grupie seniorskiej. W gorszej dyspozycji okazał się być Patryk, który przegrał swój ćwierć finałowy pojedynek

– powiedział trener Sokoła, Jacek Bronowski.