Trwa akcja ratunkowa przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce. Rozszczelniła się cysterna z etyloheksanolem.
Strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Przemyślu zabezpieczyli miejsce zdarzenia i oczekują na przyjazd specjalistycznej jednostki ratownictwa chemicznego z Nowej Sarzyny.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.