Międzynarodowy Puchar Polski we Wrocławiu. Rzeszowscy judocy w czołówce

Przemysław Markocki
Nz. Norbert Majcher z UKJ Millenium Rzeszów.
Nz. Norbert Majcher z UKJ Millenium Rzeszów. archiwum
Aleksandra Grabowska z Akademii Judo Rzeszów i Norbert Majcher z UKJ Millenium Rzeszów uplasowali się tuż za podium Międzynarodowego Pucharu Polski juniorek i juniorów młodszych.

Rzeszowscy judocy zajęli czołowe pozycje w rozegrany we Wrocławiu prestiżowym międzynarodowym turnieju

Tuż za podium w kat. 57 kg uplasowała się Aleksandra Grabowska z UKS Akademia Judo Rzeszów, która ostatecznie zajęła piątą pozycję.

Dobrze zaprezentował się również Norbert Majcher z UKJ Millenium Rzeszów, który był piąty w kat. 50 kg.

- Norbert walczył o brązowy medal z Niemcem Teng Sian-Tangem. Po bardzo wyrównanym pojedynku musiał zadowolić się piątym miejscem - podsumował trener UKJ Millenium Piotr Majcher.

W turnieju wystartowało blisko 300 najlepszych judoków i judoczek w tej kat. wiekowej z Polski oraz siedmiu krajów zagranicznych.