Millenium Akro Rzeszów zdobyło dwa medale w zawodach Pucharu Polski

Ekipa trenera Piotra Majchera dzielnie się biła w stolicy
Ekipa trenera Piotra Majchera dzielnie się biła w stolicy archiwum klubu
Z dwoma medalami wrócili do Rzeszowa judocy Millenium AKRO Rzeszów, którzy walczyli w zawodach Pucharu Polski Juniorów w Warszawie.

Srebrny medal wywalczył Yevhen Korovel (kategoria 55 kg) zwyciężając po kolei: Wójcika Bartosza (UKS Spartakus Lublin), Alvaquedi Mukhtar (MKS Truso Elbląg), Bartnikiewicza Kamila (MKS Juvenia Wrocław). Uległ Gajcy Nikodemowi z UKJ MEIYO Warszawa.

Brązowy medal zdobył Mateusz Grendys (do 81 kg) pokonując Khyzhnii Oleha (Gwardia Łódź), Bouatia Kamila (Ryś Warszawa) i Lepianka Bartosza (Lemur Warszawa), ulegając jedynie po wyrównanej walce późniejszemu zwycięzcy, Tarkowskiemu Fabrycjuszowi z AZS-u Opole.

Nieźle też zaprezentował się Jafar Jafar (66 kg) plasując się tuż za podium. W zawodach wystartowali najlepsi judocy i judoczki w kraju z tej kategorii wiekowej.