Trwa głosowanie w największym plebiscycie wiejskim i rolniczym, który w naszym województwie prowadzą "Nowiny" i "Echo Dnia Podkarpackie", a w całej Polsce inne dzienniki regionalne oraz serwis i magazyn "Strefa Agro". W ubiegłym tygodniu poznaliśmy laureatów pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu. Teraz pora na wojewódzki finał.
Na zwycięzców czekają zaszczytne tytuły i nagrody finansowe. Plebiscyt, który jest prowadzony pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zakończy ogólnopolski finał i gala na Zamku Królewskim w Warszawie.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.